Курсова робота «Основні положення теорії надійності ЦВП», 2008 рік

З предмету Техніка, технології · додано 11.02.2009 11:58 · від Ольга · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1.аналіз етапів розвитку надійності 7 2.обгрунтування основного показника надійності на прикладі систем контролю 12 3.вимоги до надійності цвп за критеріем функціонування 16 Висновок 19 Література 20

Висновок

Головною метою дослідження є ознайомлення та аналізування основних положень теорії надійності цифрових вимірювальних пристроїв. Основу всіх цифрових вимірювальних пристроїв складають цифрові схеми логічних кіл, регістрів, лічильників, таймерів, комутаторів, дешифраторів, суматорів, перетворювачів і т. п. Розуміння фізичних принципів роботи цих схем і методів конструювання складних систем на їх основі є першою необхідною умовою для того, щоб електронний будильник завжди подавав сигнал в призначений час, автомат без причини не відмовлявся виконувати свої функції, а ЕОМ не знаходилася постійно в непрацюючому стані.

Цифровим вимірювальним приладам належить важлива роль у справі забезпечення високої надійності створюваних автоматичних і автоматизованих систем, які керують об'єктами, процесами і виробничими системами. В даній роботі ми дослідили актуальну проблему надійності цифрових вимірювальних пристроїв.В роботі виконали поставлені перед собою задачі, і довели, що надійність є одним з найважливіших показників не тільки цифрових вимірювальних приладів, а й взагалі будь-якої техніки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали