Реферат «Податкові злочини», 2008 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 11.02.2009 11:49 · від Denya · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Фактори, що зумовлюють вчинення податкових злочинів 2.Загальносоціальні заходи попередження податкових злочинів 3.Спеціальні заходи попередження податкових злочинів, що здійснюються податковими органами Висновки

Висновок

Підхід до злочинності, як до соціально-негативного явища передбачає відповідну стратегію боротьби з нею, одним з напрямків якої є попередження злочинів, що значить „діяльність держави і суспільства, направлена проти злочинності з метою утримання її на мінімально можливому рівні за допомогою впливу на причини і умови що її породжують”.

Метою моєї роботи, було об’єктивно проаналізувати даний напрямок боротьби із злочинністю, що висвітлюється в наукових працях з даної тематики, а також в спеціалізованих періодичних виданнях. Сподіваюсь, що своєю працею я також вніс посильний вклад до справи попередження злочинності.

В кримінології попередження злочинності розглядається як багатоступенева система державних і суспільних заходів, направлених на упущення чи нейтралізацію причин і умов злочинності. Ця діяльність здійснюється різними органами державної влади, суспільними формуваннями, для яких функція переродження злочинності не є головною чи професійною.

Спеціальне попередження злочинності, на відміну від загального, має ціле направлений на недопущення злочинів характер.

Зараз можна сказати про збільшення ролі соціальної цінності соціального попередження в умовах перехідного періоду, коли поширення злочинності не просто пригальмовує, ускладнює економічні, соціальні і інші зміни, але і таїть в собі загрозу їх зриву, повернення назад.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?