Реферат «Модернізація державної податкової служби України важливий напрям вдосконалення податкової політики», 2007 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 11.02.2009 11:47 · від Denya · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 І. Необхідність та мета модернізації державної податкової служби України 4 ІІ. Основні напрями модернізації податкової служби 13 III. Програма модернізації державної податкової служби України та її суть 19 Висновки 27 Список використаної літератури 28

Висновок

Отже, можна сказати, що модернізація податкової служби становить нагальну необхідність. Перехід до нової, модернізованої податкової системи дозволить здобути те, що на сьогодні є найбільшим дефіцитом,  довіру платників податків до податкової служби.

Тому саме інтелект, чесність, порядність, високий професіоналізм, здатність до стратегічного мислення і боротьби за правду, духовні цінності у модернізованій системі державної податкової служби повинні стати найбільшим капіталом. Нам потрібна така модернізація системи, яка б поєднала життєздатну економіку держави та права платників податків.

Як ми з’ясували, метою модернізації виступає максимальне наближення моделі державної податкової служби України до європейського рівня, досягнення взаємного порозуміння між податківцями та платниками податків, побудова відносин між ними на принципах неупередженості, законності, прозорості, добропорядності.

Основними напрямами модернізації є вдосконалення: організаційної структури ДПС, її операційної діяльності, виконавчого управління, управління персоналом органів ДПС України, інформаційного забезпечення, взаємодії з іншими органами влади та покращення взаємин із суспільством.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали