Курсова робота «Ремонтне господарство, його зміст, необхідність, напрямки вдосконалення роботи.(ТзОВ “Селена ЛТД”)», 2006 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 10.02.2009 21:26 · від літо · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика підприємства 2. Теоретичні основи ремонтного господарства: 2.1. Системи ремонтів. 2.2. Форми організації ремонтів. 2.3. Методи організації ремонтів обладнання. 2.4. Способи ремонту обладнання. 2.5. Методика розрахунку показників ефективності ремонтного обслуговування. 3. Організація ремонтного обслуговування на ТзОВ “Селена ЛТД” 3.1. Динаміка ОТЕП підприємства 3.2. Динаміка обсягів ремонтного обслуговування на підприємстві. 4. Заходи по удосконаленню організації ремонтного обслуговування. Висновки. Список використаної літератури:

Висновок

Ремонтне господарство є важливим підрозділом підприємства, який забезпечує неперервний і нормальний хід виробничого процесу.

В результаті проведення аналізу основних ТЕП було виявлено дві сторони: позитивну і негативну. Позитивним є те, що за 2003-2005 роки відбувається зростання прибутку підприємства, що говорить про належну ефективність використання трудових ресурсів та сировини для виготовлення хліба. Негативною стороною є зростання собівартості продукції.

Також негативним є те, що усі ремонти, які проходять на підприємстві виконуються силами підрядних установ, що має свої недоліки.

Шляхом вдосконалення ремонтного господарства на підприємстві я вважаю - створення своєї ремонтної бригади, яка б могла оперативно та недорого проводити потрібні ремонти.

- вводити АСУ, що дозволить планувати ремонтні роботи, контролювати їх виконання, розподіляти трудові затрати по видах ремонту і аналізувати їх, раціонально використовувати ресурси.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?