Реферат «Японське "чудо"», 2006 рік

З предмету Економіка · додано 10.02.2009 17:44 · від Лілія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Японія після війни 2.Політика по розбудові економіки 3.Причини швидкого економічного розвитку Японії

Висновок

Економіка цієї країни була підірвана і виснажена агресивною війною, великі міста і багато промислових підприємств були в розрусі. Населення зубожіло, не вистачало елементарних умов для життя – продуктів, житла, роботи. Обділена багатьма важливими природними ресурсами і відірвана від колоніальних джерел їх доставки, Японія, здавалося, була приречена залишитися країною третього світу. Але цього не трапилося. Навпаки, країна, що займає лише 0,3% земної суші змогла досягти високого рівня розвитку, адже ВВП на душу населення складає $37,56тис.

«Чудо» відбулося завдяки розумній стратегії японців – в чомусь вони копіювали Захід – у створенні фінансової системи, в побудові відносин між державою і бізнесом, а в чомусь порушували менеджерські канони Заходу, більше довіряючи своїм національним традиціям. Основні складові японського розвитку: прийняття Конституції і утвердження принципів західної демократії, розумна економічна політика влади, що сприяла розвитку підприємництва, духу співробітництва та інновацій, високий рівень вкладів і кваліфіковане виконання роботи в будь-якій сфері.

Головні особливості японської економіки: велика віддача робочої сили, збільшення капіталу і його краще використання, значний результат від використання найновіших ідей у виробництві товарів і послуг, перенаправлення ресурсів з сільського господарства у промисловість, безперервне використання, покращення ідей інших країн, ефективна групова праця і групові зусилля, здатність швидко реагувати на змінні умови світового ринку, зумовили надзвичайно вражаючий розвиток переможеної країни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?