Курсова робота «Власний капітал ВАТ «Київський ЦУМ»», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 10.02.2009 13:30 · від Alona · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Економічна сутність капіталу підприємства та його структури 5 2. Поняття і склад власного капіталу підприємства 15 3. Вартість окремих елементів власного капіталу та методи їх оцінки 27 4. Аналіз ефективності використання власного капіталу ВАТ «Київський ЦУМ» 35 5. Теоретичні підходи до планування власного капіталу 43 Висновок 51 Література 52

Висновок

Підводячи підсумки дослідження теми “Аналіз та планування власного капіталу” треба підкреслити наступне:

1. Капітал підприємства представляє собою грошові кошти, що знаходяться в розпорядженні підприємства та призначені для покриття потреб у забезпеченні процесу його функціонування.

2. Фінансовий капітал в залежності від джерел залучення поділяється на власний та позиковий, які в свою чергу мають свої особливості, переваги та недоліки, що здійснюють певний вплив на процес функціонування підприємства.

3. Власний капітал – це частина в активах підприємства, що залишається після вирахування його зобов’язань.

4. Під вартістю капіталу розуміють ціну, яку підприємство повинно сплатити за залучення фінансових ресурсів з різних джерел. Вартість капіталу підприємства використовується для оцінювання прибутковості операційної діяльності. Цей показник визначає мінімальну норму формування прибутку підприємства, оскільки характеризує частину прибутку, яка повинна сплачуватись за його використання.

5. При аналізі власного капіталу підприємства було досліджено динаміку і структуру власного капіталу, проаналізовано вплив різних факторів на показник рентабельності власного капіталу. Розраховано коефіцієнти ефективності використання власного капіталу: коефіцієнта фінансової незалежності (автономії); коефіцієнт фінансування; коефіцієнта фінансового левериджу; коефіцієнт відношення основних засобів до власних коштів; коефіцієнт оборотності власного капіталу.

6. Теоретично розглянуто підходи до планування власного капіталу підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення