Курсова робота «Позиковий капітал ВАТ ПБК «Славутич»», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 10.02.2009 12:38 · від Alona · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Поняття і види капіталу підприємства 4 2. Сутність та склад позикового капіталу підприємства 15 3. Методичні підходи до оцінки вартості позикового капіталу 23 4. Аналіз складу і структури позикового капіталу ВАТ ПБК «Славутич» 33 5. Методичні підходи до планування позикового капіталу 47 Висновок 53 Література 54

Висновок

При написанні курсової роботи було визначено такі категорії, як капітал, позиковий капітал, розкрито класифікацію позикового капіталу та розглянуто процеси формування його вартості. Отже, позикові фінансові ресурси підприємства являють собою сукупність різних за формою та умовами залучення зовнішніх фінансових ресурсів, які отримуються підприємством на умовах строковості, платності, повернення та цільового використання. Однією із важливих передумов ефективного управління капіталом підприємства є оцінка його вартості. Вартість капіталу – це ціна, яку підприємство платить за його залучення з різних джерел. Концепція такої оцінки виходить із того, що капітал має відповідну вартість, яка формує рівень операційних та інвестиційних витрат підприємства. Ця концепція є однією з базових у системі управління фінансовою діяльністю підприємства.

При розгляді четвертого питання було безпосередньо проведено аналіз позикового капіталу підприємства. При аналізі було визначено показники динаміки і структури капіталу підприємства, розраховано показник фінансового левериджу, який виникає в тому випадку, коли в структурі фінансових коштів підприємства присутні позикові кошти, що залучені на платній основі. Суть цього явища полягає в посиленні впливу зміни прибутку на динаміку фінансової рентабельності, іншими словами, в підвищенні еластичності фінансової рентабельності відносно прибутку, також розраховано коефіцієнти, які відображають ефективність використання позикового капіталу, а саме: кредитовіддача, кредитомісткість, період обороту і коефіцієнт оборотності позикового капіталу, рентабельність позикового капіталу і коефіцієнт кратності відсотків.

В п’ятому питанні розглянуто теоретичні підходи до процесу планування позикового капіталу підприємства і визначено, що при обґрунтуванні планового обсягу капіталу підприємства, необхідно орієнтуватися не лише на його відповідність плановій сумі активів, а і спрямовуватись на дотримання оптимального співвідношення між власним та позиковим капіталом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення