Реферат «Економічні погляди Вільяма Петті», 2006 рік

З предмету Політична економіка · додано 09.02.2009 21:23 · від Даша · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Видатний англійський економіст – У. Петті 2.Економічні погляди У. Петті 2.1. Про богатство і шляхи його примноження 2.2. Про гроші 2.3. Теорія трудової вартості 2.4. Теорія зарлати 2.5. Про ренту 2.6. Про ціну землі 2.7. Про позичковий процент 2.8. Про грошовий обіг 2.9. Про оподаткування та фананси Висновок

Висновок

Отже, У. Петті був не лише дуже геніальною і видатною особою, він ще й був і великим скромником. Найбільше, що він приписував собі – це винахід політичної арифметики (статистики). У цьому вбачали його основну заслугу і сучасники. Насправді він зробив дещо інше: своїми висловами, як і думками, про вартість, ренту, заробітну плату, розподіл праці і гроші він заклав підвалини наукової політичної економії.

Таким чином, незважаючи на обмеженість та суперечливість деяких суджень У. Петті висловив цілий ряд геніальних здогадок, заклав підвалини трудової теорії вартості, сформулював важливі проблеми економічної науки, які лягли в основу формування та розвитку класичної політичної економії і стали у подальшому відправним пунктом для теоретичних досліджень багатьох її представників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?