Курсова робота «Стійкий момент електродвигуна гірничого комбайну», 2008 рік

З предмету Техніка, технології · додано 09.02.2009 20:30 · від Марія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Постановка задачі 7 2. Алгоритм рішення задачі 9 3. Розробка програми 11 4. Аналіз результатів рішення задачі 18 Висновки 23 Список використаних джерел 24 Додаток а 25

Висновок

У даній курсовій роботі ми досліджували вплив величини частоти динамічної складової навантаження fн на величину його стійкого моменту Му.

За для аналізу були проведені розрахунки десяти формул параметрів, що необхідні для розрахунку значення стійкого моменту Му. Виконавши всі необхідні обчислення можна зробити висновок, що величини стійкого моменту Му залежать від величини частоти динамічної складової навантаження fн лінійно.

Зробивши розрахунки двома способами: перший у табличному редакторі EXCEL, а другий у створеній програмі, переконуємося, що вони не відрізняються.

Таким чином, можна зробити висновки, що поставлена задача розрахована правильно. Це було підтверджено двома видами рішення, які дали нам однакові результати.

Вміння користуватися табличним редактором і значно спрощує всі операції, які стосуються розрахунків.

Курсова робота стала завершуючим етапом курсу “Інформатика” і дозволила студентам закріпити отримані знання та навички.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали