Реферат «Здоровий спосіб життя як елемент корпоративної культури», 2009 рік

З предмету Культура · додано 09.02.2009 20:02 · від Марія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Історичний розвиток поняття здорового способу життя 2. Система здорового способу життя 3. Самовдосконалення як необхідний елемент здорового способу життя 4. Контент-аналіз здорового способу життя 5. Взаємозв'язок особистісних якостей та фізичним здоров'ям людини Висновок Список використаної літератури

Висновок

Отже, можна зробити висновок, що турбота про здоров'я кожного співробітника є невід'ємною частиною корпоративної культури. При цьому здоров'я відповідно до формулювання ВООЗ слід розуміти як стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя. Організація повинна планувати роботу з пропаганди і реалізації здорового способу життя співробітників.

Фізичний і духовний компоненти здоров'я взаємопов'язані. Великий вплив на формування здорового способу життя мають цінності особистісного росту. У свою чергу здоровий спосіб життя сприяє особистісному зростанні.

Раціональний підхід до фізкультурної роботи і розвитку здорового способу життя серед учнів та студентів має такі особливості:

1) організацію й оплату всіх зазначених заходів переважно підприємством, навчальною чи іншою організацією;

2) мотивацію занять фізкультурою через коректування ціннісних орієнтацій, 3) створення ЗМІ образу позитивного героя — ділової і водночас спортивної людини, іміджу компанії або вузу як організації зі спортивним стилем діяльності;

4) масовість змагань і всіх спортивних заходів;

5) навчання і тренування вільно обраному виду спорту в другій половині дня поза розкладом.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?