Реферат «Особливості розрахунку зовнішньоторгівельних цін в умовах України», 2008 рік

З предмету ЗЕД · додано 09.02.2009 18:41 · від a.s.fimichev · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1. Ціна та ціноутворення 3 1.1. Сутність ціни та її функції 3 1.2. Ціноутворення 8 2. Формування експортних цін на українських підприємствах 15 2.1. Формування зовнішньоторгівельних переваг на державному рівні. 15 2.2. Етапи визначення експортної ціни на товар. 19 2.3. Методи встановлення ціни на товар 22 Висновки 25 Перелік посилань 26

Висновок

Таким чином, ціна як економічна категорія відображає умови або економічні відносини реалізації товарів. Вона є груповим виразом вартості, оскільки відображає рівень господарювання. Крім того, рівень цін на підприємстві може носити як обліково- аналітичний характер так і стимулюючий, що в свою чергу відіграє немаловажливу роль. Адже, це є прямим сприянням пошуку резервів для зниження собівартості, зменшенню конкурентної боротьби на ринки збуту та віттіку капіталу з однієї галузі в іншу. А це в свою чергу призводить до численних змін

( як в позитивну так і негативну сторону ) загального становища підприємства та його становища на ринку. Тому потрібно проводити гнучку систему цін, яка спрямовується на встановлення в рамках фірми таких цін, що мають здатність призводити до мінімальних витрат виробництва, при чому не за кожним відокремленим підрозділом, а по підприємству вцілому. Проведення глобальної політики передбачає, що вище керівництво розробляє методологічні принципи побудови цін, визначає їх структуру і рівень як у відносинах з зовнішніми контрагентами, так і у внутрішньофірмових поставках. Гнучкість цінової політики в батьох аспектах визначається поєднанням в управлінні принципів централізації і децентралізації.

Українські підприємства на даний момент здатні встановлювати конкурентоспроможні ціни тільки на низькоякісну продукцію, із-за відсутності необхідного виробничо-технологічного потенціалу. При достатній кількості інвестицій та державному сприянню українські підприємства зможуть реалізувати свої переваги в забезпеченості ресурсами та відносно дешевою робочою силою. Але незважаючи на ца, просування на міжнародні ринки українських підприємств - це закономірний процес. При досягненні достатнього рівня технологій і керування підприємствами, українські фірми стануть невід’ємною частиною світового ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення