Дипломна робота «Інформаційна система рекламної агенції», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 09.02.2009 14:28 · від Kytsunia · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 Розділ І. Характеристика й аналіз об’єкта дослідження та обґрунтування запропонованих рішень 9 1.1. Характеристика об’єкта дослідження 9 1.2. Аналіз варіантів розв’язання досліджуваної задачі 13 1.3. Обґрунтування запропонованих проектних рішень 16 Розділ ІІ. Постановка задачі й алгоритм її розв’язання 23 2.1. Постановка задачі 23 2.1.1. Характеристика задачі 24 2.1.2. Вихідна інформація 27 2.1.3. Вхідна інформація 30 2.2. Економіко - математична модель та алгоритм розв’язання задачі 32 2.2.1. Інформація, що використовується 32 2.2.2. Результати розв’язання. 33 2.2.3. Математичний опис 34 2.2.4. Алгоритм розв’язання 36 Розділ ІІІ. Організація інформаційного, організаційного, технічного і програмного забезпечення 44 3.1. Інформаційне забезпечення 44 3.1.1. Загальна характеристика інформаційного забезпечення 44 3.1.2. Опис організації збору та передачі інформації на обробку 48 3.1.3. Побудова системи класифікації та кодування 49 3.1.4. Форми первинних документів, машинограм та відеокадрів 56 3.1.5. Структура інформаційних масивів. 57 3.2. Організаційне забезпечення 62 3.2.1. Загальна характеристика організаційного забезпечення 62 3.2.2. Технологічний процес. 63 3.3. Технічне та програмне забезпечення 66 3.3.1. Технічне забезпечення 66 3.3.2. Програмне забезпечення 68 3.5. Контрольний приклад 71 Висновок 72 Список використаної літератури 74 Додатки 76

Висновок

Люди організують свою діяльність з різних причин - щоб закінчити роботу чи завдання, щоб скоротити чи видалити дублювання дій, щоб зробити центри відповідальності, щоб забезпечити стабільність.

Інформаційні системи повинні підтримувати все це.

Інформаційні системи забезпечують певні переваги перед конкурентами, автоматизуючи операції всередині системи та поліпшуючи якість кінцевого продукту організації.

Переваги всередині самої фірми виявляються у підтримці операційного контролю, організації управлінського контролю та у стратегічному плануванні. Також інформаційні системи покращують якість продукту, розширюючи його документальну базу і сервіс.

Використовуючи глобальну комп'ютерну мережу Інтернет, керівники здатні отримувати оперативну інформацію, і навіть проводити різноманітних дослідження.

Отже, використання технологій, що входять у поняття інформаційна система - застава успішної діяльність на ринку, у тому числі і ринку рекламних послуг.

На сучасному етапі вже не стоїть питання використовувати чи не використовувати інформаційні та комунікаційні технологіі в бізнесі. Інформаційні технології вже показали свою ефективність, питання стоїть у тому, які саме технології слід використовувати і як.

У магістерській роботі освітлені питання інформаційного забезпечення – теоретичні та практичні аспекти:

- описаний склад та організація інформаційного забезпечення (структура інформаційного забезпечення, призначення усіх баз даних, принципи організації інформаційного забезпечення, опис прийнятих видів контролю за маршрутами обробки даних при створенні та функціонуванні інформаційної бази);

- розглянуто організацію збору та передачі інформації (перелік джерел та носіїв інформації, загальні вимоги до організації збору, передачі, контролю та редагування інформації);

- описані прийняті в інформаційній системі методи класифікації та кодування об’єктів;

- розглянуто перелік вхідних та вихідних даних, які характеризують предметну область.

Метою розв’язання задачі з обліку замовлень є автоматизація ведення обліку замовлень на рекламу та формування масиву замовленої рекламної продукції..

Головним призначенням задачі з обліку замовлень на рекламу є забезпечення відділу рекламного менеджменту інформацією про замовлення на рекламну продукцію, замовників, інформацією про ціни рекламної продукції тощо.

Розроблений програмний продукт виконує всі основні функції, представлені в постановці завдання.

Усі основні модулі програми розроблені й написані з допомогою простих алгоритмів і тому можливий випуск більш досконалих версій, в яких основні модулі будуть розроблені за допомогою досконаліших і прогресивних методів програмування.

У даній магістерській роботі розроблена інформаційна система обліку замовлень на рекламу в рекламній агенції «Согласие».

Облік замовлень на рекламу – відповідальний відрізок робіт, який потребує точності, своєчасності та достовірності, крім того, достатньо трудомісткий процес. Тому автоматизація процесу обліку замовлень на рекламу дозволить значно підвищити продуктивність праці робітників відділу рекламного менеджменту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення