Курсова робота «Розробка проекту організації праці на робочому місці (малярна дільниця)», 2005 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 16.10.2006 22:24 · від Мария · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Призначення та характеристика робочого місця Оснащення робочого місця Просторова організація робочого місця Організація обслуговування робочого місця Умови праці на робочому місці Нормування малярних робіт Основні вимоги до робітника Фотографія робочого часу маляра Нарахування заробітної плати Економічна ефективність від впровадження проекту організації праці. Висновок Використана література

Висновок

Дослідивши та проаналізувавши стан організації праці на робочому місці маляра АТП-1, я прийшла до висновків, що відповідним службам АТП слід попрацювати над впровадженням заходів по вдосконаленню організації та нормування праці, приведення робочого місця та умов праці на робочому місці до належного стану.
Що стосується вимог, які висувають до маляра V-го розряду, то маляр даного АТП повністю їм відповідає. Із своїми обов’язками маляр справляється сам, без додаткової допомоги. За даними спостережень було складено баланс робочого часу. Аналізуючи цей баланс, ми бачимо, що втрати часу на підготовчо-заключні роботи становлять 27% від оперативного часу, що значно перевищує норму цього часу протягом зміни, що повинна становити 8% від оперативного часу. Час на відпочинок та особисті потреби становить 9,7% оперативного часу, тоді як за нормою цей час повинен становити в межах 5-8% від оперативного часу. Час на обслуговування робочого місця становить 8,2%, за нормою цей час не повинен перевищувати 9% від оперативного часу.
Така відповідальність нормам втрат часу склалася тому, що процес організації праці та нормування норм недосконалі, понижена дисципліна, оскільки дуже великі втрати часу з порушення трудової дисципліни.
Обладнання на робочому місці вже дуже застаріле. Можна сказати, що малярна дільниця потребує великих капіталовкладень, оскільки, на мою думку, застаріле обладнання і призводить до непродуктивної роботи, швидкої втомлюваності робітника, невдоволеності та роздратованості, що також є немаловажним чинниками, що впливають на продуктивність.
Робоче місце майже повністю відповідає вимогам. Генератор сушильної камери, як і вимагають того правила безпеки, розміщений за стіною, що відокремлює генератор від самого приміщення; всі шкафи розміщенні під стінами, є достатньо вільного місця.
Що стосується організації обслуговування робочого місця, то, на мою думку, вона є досить доброю. На даному робочому місці здійснюються всі функції обслуговування робочого місця. Єдиним недоліком є те, що всі речі на робочому місці не впорядковані, особливо це стосується того, що не впорядковане зберігання фарб - не завжди під вентиляційною системою.
Умови праці на робочому місці також не відповідають нормам та необхідним параметрам. Якщо фактори мікроклімату не відповідають нормі, то склад шкідливих речовин в повітрі перевищує ГДН. У зв’язку з цим рекомендується провести такі заходи:
- збільшити продуктивність вентиляційної системи;
- виділити та обладнати окремі приміщення для приготування фарби;
- збільшити потужність вентиляційної системи у шафах для зберігання фарб;
- систематично очищати світильники на стелі.
Естетичні умови також незадовільні. Приміщення потребує капітального ремонту, майже все обладнання слід перефарбувати, вікна потрібно вимити.
Оплата праці по всій ремонтній зоні здійснюється за прямою погодинною системою. Але особисто я вважаю, що така заробітна плата, яку отримує маляр, не є достатньою, оскільки робітник кваліфікований і - що є найголовнішим - він працює шкідливих умовах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення