Курсова робота «Аналіз показників маркетингової діяльності на підприємстві сфери послуг», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 08.02.2009 21:20 · від вов · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Визначення поняття показника маркетингової діяльності 5 1.1. Визначення ключових термінів та понять 5 1.2. Класифікація та аналіз показників маркетингової діяльності 10 Розділ 2. Аналіз показників маркетингової діяльності аф "система" 28 2.1. Аналіз ринку аудиторських послуг 2005 - 2007 років 28 2.2. Загальна інформація про діяльність аудиторської фірми "Система" 33 2.3. Аналіз маркетингової діяльності АФ "Система" 36 Висновки 54 Список використаної літератури 55

Висновок

У роботі надані як практичні рекомендації по об'єкту дослідження (аудиторській фірмі "Система"), так і висновки по теоретичній частині.

Висновки по теоретичній частині:

1. Показник маркетингової діяльності – це відображення у числовому, процентному або відносному виразі явищ, прийомів та процесів, що відносяться до комплексу маркетингових завдань.

2. Будь – який показник маркетингової діяльності підприємства повинен задовольняти таким вимогам: точність, своєчасність, актуальність, самодостатність, ієрархічність та універсальність.

3. Кількість систем щодо класифікації показників маркетингової діяльності існує дуже багато, проте найбільш повними є дві системи запропоновані І.В. Христофоровою та Д. Нортоном. Згідно Д. Нортона усі показники маркетингової діяльності можна поділити на такі чотири групи: показники відносин із споживачами, показники внутрішніх бізнес-процесів, показники розвитку персоналу та показники фінансової складової. Система маркетингових показників І.В. Христофорової розподіляється на: показники капіталу бренду, показники зв’язку з фінансовою діяльністю підприємства та показники оцінки конкурентноздатності. Проте дана система не є доцільною для використання на усіх підприємствах, оскільки має два недоліки. Перший - вона підходить тільки тим суб’єктам господарської діяльності, котрі володіють повною інформацією про конкурентів та споживачів. Другий – на рівень розвитку маркетингу на підприємстві однаку впливають, як фінансові показники так і маркетингові, що також не є вірним.

4. Виділення цільових груп показників маркетингової діяльності на кожному конкретному підприємстві залежить від: специфіки її діяльності, рівня доступу до інформації про конкурентів, споживачів на даному ринку завдань, що стоять перед маркетинговим відділом.

5. Постійний розрахунок показників маркетингової діяльності на підприємстві пояснюється необхідністю існування повної та водночас легкої у використанні інформації про внутрішні та зовнішні події, що справляють вплив на діяльність усього підприємства у цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали