Курсова робота «Дії людини під час пожежі», 2007 рік

З предмету БЖД · додано 07.02.2009 18:38 · від coremen · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Основи пожежної безпеки 1.1. Прични та умови виникнення пожеж 1.2. Основні умови попередження пожеж на підприємствах 1.3. Особи відповідальні за протипожежні заходи та дії в разі пожежі 2. Небезпека пожежі 2.1. Методика аналізу пожежної небезпеки 2.2. Небезпечний вплив пожежі 3. Дії в разі пожежі 4. Основні протипожежні заходи 4.1. Категорії приміщень та класи зон 4.2. Загальні вимоги пожежної безпеки 4.3. Знаки пожежної безпеки 4.4. Основні заходи щодо попередження пожеж від необережного поводження з вогнем 5. Огляд пожеж у греції та херсон 5.1. Огляд пожежі у Греції 5.2. Огляд пожежі у Херсоні Висновок Список використаних джерел

Висновок

Необережне поводження з вогнем призводить до небажаних наслідків, які часто закінчуються трагічно. Через пожежі завдано багато шкоди людству і чимало людей загинуло через них. Тому, тут важко не згадати пожежу в Херсоні, де було знищено велику площу лісів, а також про великомасштабну пожежу в Греції, де загинуло багато людей, та були зруйновані значні території країни.

Найчастіше під час пожежі люди отримують смертельні отруєння чадним газом, внаслідок чого кров втрачає здатність постачати організм киснем, що спричиняє «кисневе голодування». Попадаючи в такі критичні ситуації, під дією паніки більшість людей не взмозі врятувати своє життя, а отже дуже важливим є проведення комплексних навчань і давати рекомендації як поводити себе у відповідних ситуаціях.

На сьогоднішній день, навіть у найрозвиненіших країнах не можливо попередити виникнення пожеж і запобігти їх виникненню. Навіть при значному фінансування проектів протипожежної безпеки і захисту від пожеж вони несуть збитки від їх виникнення, але щоправда значно менші.

У вогні пожеж безповоротно зникають величезні матеріальні та культурні цінності. Важко навіть уявити, скільки згоріло за час існування людства історико-культурних, мистецьких та матеріальних цінностей.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?