Реферат «Методи професійного підбору кадрів», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 06.02.2009 16:05 · від Юлія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Особливості підбору персоналу 2. Основні методи підбору персоналу 3. Нетрадиційні методи підбору персоналу Висновки Література

Висновок

Невідповідність окремих працівників своїм обов’язкам, нестача мотивації, знань чи здібностей в результаті приводять до того, що й організація в цілому втрачає свою ефективність, програє в конкурентній боротьбі. Таким чином, підвищення якості персоналу за допомогою професійного відбору є важливим методом підвищення загальної ефективності організації.

В більшості випадків вибирати слід людину, що має найкращу кваліфікацію для виконання фактичної роботи на займаній посаді, а не кандидата, що представляється найбільш підходящим для просування по службі. Об'єктивне рішення про вибір, у залежності від обставин, може ґрунтуватися на освіті кандидата, рівні його професійних навичок, досвіді попередньої роботи, особистих якостях. Якщо посада відноситься до розряду таких, де визначним чинником є технічні знання (наприклад, науковець), то найбільше важливе значення, певне, будуть мати освіта і попередня наукова діяльність. Для керівних посад, особливо більш високого рівня, головне значення мають навички налагодження міжрегіональних відношень, а також сумісність кандидата з вищестоящими начальниками і з його підпорядкованими. Ефективний відбір кадрів являє собою одну з форм попереднього контролю якості людських ресурсів.

Якщо в процесі відбирання кадрів з-поміж них не вдається виділити числа тих, що володіють потрібними здібностями та навичками, то навряд чи в майбутньому від них можна очікувати плідної роботи. Труба зважати на те, що відсівання небажаних працівників починається саме від моменту їхньої попередньої перевірки, а не тоді, коли вони вже стали співробітниками організації.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення