Курсова робота «Вугільна промисловість України», 2008 рік

З предмету РПС · додано 05.02.2009 13:58 · від Ірина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Особливості розміщення вугільної промисловості України 1.1. Вугільна промисловість світу 1.2. Вугільна промисловість України 1.3. Основні родовища вугілля в Україні 2. Актуальні проблеми розвитку вугільної промисловості України 2.1. Визначення раціонального рівня виробництва вугільної продукції 2.2. Проблеми вугільної промисловості 3. Концепція розвитку підприємств вугільної галузі України Висновок Список використаної літератури

Висновок

Таким чином, вугільна промисловість України зосереджена в Донецькому, Львівсько-Волинському і Дніпровському басейнах. Найбільші поклади коксівного вугілля найвищої якості залягають у Донецькій області, а антрациту - у Луганській. Однієї із причин високої собівартості кам'яного вугілля Донбасу є більше глибоке залягання шарів і мала їхня потужність.

Основним районом залягання бурого вугілля в Україні є Дніпровський басейн. Буре вугілля в порівнянні з кам'яним відрізняється невисокою теплотворністю, крихкістю, значною зольністю, досить високим утримуванням сірки й в окремих родовищах - надмірною зволоженістю.

Останнім часом падає рівень видобутку вугілля в зв’язку з недостатньою увагою до питань капітального будівництва, проведення виробок, отже, підготовки нових горизонтів і нової лінії очисних вибоїв.

На тлі значного збільшення останнім часом виділених державних коштів на капітальне будівництво (з 310 млн. грн. у 2002 р. до 553 млн. грн. - у 2005 р.) на шахтах області фактично не зростають фізичні обсяги робіт. Основні проблеми, що негативно впливають на роботу шахтобудівного комплексу, зумовлені несвоєчасним та не в повному обсязі фінансуванням будівництва, низьким рівнем заробітної плати.

Економічні передумови, що склалися в цілому у галузі, створили передумови для розробки одного з варіантів концепції розвитку вугільної галузі, яка базується на реформуванні вугільної промисловості (реконструкція, технічне переозброєння, санація існуючого шахтного фонду, будівництво нових шахт).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення