Реферат «Умови виникнення науки паблік рилейшнз», 2005 рік

З предмету Маркетинг · додано 04.02.2009 21:11 · від Юлія · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Паблік рилейшнз як наука. 2. Передумови, витоки та історія розвитку паблік рилейшнз. 3. Паблік рилейшнз в Україні. Висновки Література

Висновок

Паблік рилейшнз заволоділи всіма сферами суспільного життя та забезпечують їх ефективне функціонування. Вони існують в галузях управління, реклами, аналітичної роботи, виробничих відносин, економічних відносин, соціальних відносин, у сферах політичного життя, комунікацій, освіти та ін.

Історичний аналіз засвідчує, що паблік рилейшнз увібрали в себе різноманітні техніки і технології впливу, переконання, які довели свою ефективність протягом багатьох віків. Історія людства доводить, що інструментарій впливу на громадськість широко використовувалися при підготовці до воєн, лобіюванні політичних кіл (намагання впливати на законодавців за допомогою ефективного використання методів і прийомів комунікації, переконання логікою суджень), організації підтримки політичних партій, поширенні релігійних вірувань, просуванні товарів на ринок, збиранні коштів, популяризації подій і людей.

Отже, передумовами виникнення паблік рилейшнз є саме необхідність впливати на громадську думку в ситуаціях, які зазначені вище.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали