Реферат «Звіт Про проходження навчальної практики „Економіка фірми” на базі Коопзаготпром Збаразького районного товариства», 2006 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 03.02.2009 23:03 · від ліля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Ознайомлення з підприємством 3. Організація економічної роботи. Персонал підприємства. 4. Основні та оборотні фонди товариства. Джерела формування майна. 5. Організація роботи систем постачання та збуту. Маркетингова діяльність 6. Індивідуальне завдання 7. Висновок 8. Додатки 18. стор

Висновок

Протягом всього періоду діяльності Збаразького районного споживчого товариства, політикою і головною метою була і залишається орієнтація на передові досягнення в області забезпечення стабільної якості продукції, задоволення потреб споживача, впровадження прогресивних сучасних технологій та обладнання, підвищення професійного рівня працюючих та задоволення їх потреб, вдосконалення методів управління, впровадження системи якості.

Перейшли на такий ритм роботи, який дав змогу враховувати вимоги ринкової економіки, випускати продукцію ту, якої чекають споживачі.

Підприємство діє на ринку України, успішно конкурує з вітчизняними виробниками. Підприємства в даний час співпрацює із великою кількістю покупців, які є вагомими і надійними.

На сьогодні Збаразьке РайСТ займається виробництвом мінеральних вод, м,яса та м,ясопродуктів, безалкогольних напоїв, переробкою та реалізацією металобрухту та вторинної сировини й іншим.

Основний ринок збуту товариства – Збаразький район і Тернопільська область. Тут продається більша частина продукції. На підприємстві діє широка мережа фірмової торгівлі (бази, магазини), розроблена гнучка система цін в залежності від кількості продукції, яку купує клієнт і ступеня прихильності споживача до підприємства.

Проводиться постійна робота по зменшенню в собівартості продукції частки затрат за використані енергоносії. Так, за останні три роки ці затрати знизилися на 15%. Зменшенню затрат на енергоносії сприяло встановлення нового більш ефективного технологічного обладнання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали