Курсова робота «Управління валютними операціями банку», 2008 рік

З предмету Банківська справа · додано 02.02.2009 19:36 · від Соня · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Організація валютних операцій банку 4 1.1. Валютний ринок та його структура 4 1.2. Валютний курс та фактори, що на нього впливають 8 1.3. Поняття валютних операцій та їх класифікація 16 Розділ 2. Аналіз управління валютними операціями 21 2.1. Економічна сутність, завдання та інформаційна база аналізу 21 2.1.1. Мета аналізу валютних операцій 21 2.1.2. Маркетингова інформаційна система в банку 24 2.2. Аналіз валютної позиції банку 25 2.3. Аналіз ефективності валютних операцій 29 2.4. Методи управління валютними операціями 32 Розділ 3. Проблеми та перспективи розвитку валютних операцій у банках України. 33 3.1. Проблеми на валютному ринку в сучасних умовах 33 3.2. Перспективи розвитку валютних операцій 40 Висновок 42 Список використаної літератури 43 Додатки 44

Висновок

Міністерство фінансів пропонує Національному банку припинити продаж банкам іноземної валюти для задоволення потреб в проведенні готівкових операцій, окрім зняття валютних депозитів і погашення валютних кредитів. Про це говориться в повідомленні прес-служби Мінфіну із засланням на лист міністра фінансів Віктора Пінзеника керівництву НБУ. "Пропонується припинити продаж валюти для потреб готівкових операцій, окрім зняття валютних депозитів і погашення валютних кредитів", - цитують повідомлення Українські новіні. Міністр фінансів також пропонує Нацбанку ввести моніторинг використання банками купленою в НБУ на межбанке іноземної валюти.

Такий моніторинг, на думку Пінзеника, повинен включати аудит операцій з валютою для задоволення потреб імпорту; надання банками НБУ інформації про використання валюти, купленої для потреб клієнтів (погашення валютних кредитів, зняття валютних депозитів) для зіставлення об'ємів купленої і використаної на вищезгадані цілі валюти.

Мінфін вважає, що в умовах кризи такі кроки дозволять мінімізувати існуючі і потенційні фінансові проблеми банків.

Провідні економісти світу виступають за реформу банківської системи На думку провідних економістів світу, глобальна фінансова криза породила необхідність модернізації банківського регулювання, і однією з його цілей повинен стати захист реальної економіки від наслідків майбутніх банківських криз.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення