Курсова робота «Аудіюваня на старшому ступені навчання іноземної мови», 2006 рік

З предмету Іноземні мови · додано 02.02.2009 16:59 · від Левченко І.Ю. · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Організація виховного процесу на уроках 5 1.1. Виховний процес на засадах проективної педагогіки 5 1.2. Комп’ютеризоване навчання аудіюванню на старших ступенях загальноосвітньої школи 13 Розділ 2. Виховний та освітній потенціал навчання аудіюванню 22 2.1. Аудіювання як засіб розвитку учнів старших ступенів навчання 22 2.2. Вправи для розвитку навичок аудіювання в учнів 28 Висновки 34 Список використаної літератури 35

Висновок

Отже, дослідивши дану тему, ми можемо зробити такі висновки:

У загальноосвітніх навчальних закладах перевага віддається активним методам навчання, які спрямовані на формування у учнів самостійності, гнучкості, варіативності, критичності мислення. Найпотужнішим джерелом пізнавальної активності учнів, розвитку їхніх творчих здібностей, інтересів, умінь і навичок та інших інтелектуальних чинників є сьогодні нові інноваційні технології.

Інноваційні технології в освіті – це насамперед інформаційні й комунікаційні технології, нерозривно пов’язані із застосуванням комп’ютеризованого навчання.

Аудіювання – це невід’ємна складова частина мовленнєвої діяльності. Програма вимагає досягти такого рівня аудіювання, який забезпечує випускникам шкіл розуміння іншомовного мовлення у безпосередньому спілкуванні і у звукозапису за умови одноразового пред’явлення аудитивного матеріалу різного стилю і складності, в нормальному типі, тривалістю звучання до 8 хвилин.

Успішність виконання цих складних вимог значною мірою залежить від наявності в школах навчальних матеріалів та вміння вчителів працювати з ними.

Навчання аудіюванню, як виду мовленнєвої діяльності, істотно змінилось у зв’язку з використанням нових науково-методичних комплексів, які отримали позитивні відгуки як у багатьох країнах світу, так і в Україні.

Аудіювання передбачає використання реального, необов’язково аутентичного, матеріалу. Це не повинен бути письмовий виклад, прочитаний вголос. Ненаправлене і немотивоване аудіювання є неефективним. Учні повинні знати, чому вони слухають запис мови і для чого. Щоб забезпечити мотивацію, слід використовувати інформацію, отриману під час аудіювання, в інших видах мовної діяльності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?