Курсова робота «Розробка організаційної структури АТП», 2000 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 15.10.2006 10:05 · від Мария · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика основних організаційних структур управління, її сутність та елементи 2. Основні чинники, що впливають на вибір організаційної структури та етапи її формування 3. Визначення типу організаційної структури та переліку функцій виробництва і управління 4. Визначення кількості управлінців за функціональними напрямами і функціями 4.1. Визначення ос­новних техніко-експлуатаційних показників використан­ня рухомого складу 4.2. Розрахунок програми і трудомісткості з технічного обслуговування і поточного ремонту рухомого складу  4.3. Розрахунок кількості ремонтних робітників 4.4. Розрахунок необхідної кількості водіїв 4.5. Визначення кількості управлінців і службовців 5. Визначення переліку структурних підрозділів підприємства та закріплення видів діяльності та функцій за ними 6. Розробка схеми організаційної структури Висновок Використана література

Висновок

Таким чином, організаційна структура управлін­ня — це система розподілу завдань управління між взаємопов'язаними підрозділами, що мають конкрет­ну мету. На даному АТП працює 322 водіїв автомобілів ЗИЛ-130. Крім них на АТП працює 172 ремонтних робітника, які обслуговують вищезгадані автомобілі. При використанні формул, я розрахувала кількість управлінців та службовців. Загальна їх кількість складає 30 чоловік. З них до загального керівництва входить 2 чоловіка, один з них є директором АТП, другий займає посаду заступника з перевезень, до планово-фінансово відділу входять 8 чоловік, до відділу кадрів входять 2 чоловіка, що поміж функцій кадрової служби виконують функції канцелярії, тобто загальне діловодство, до бухгалтерії входять 3 чоловіка, з них 2 займаються бухгалтерським обліком і 1 – організацією праці та заробітною платою, до експлуатаційної служби входить 3 чоловіка, до технічної – 12 чоловік, з них 1 головний інженер, технічний відділ – 3 особи, група МТП – 2 особи та до центрального складу теж - 1 особа.
Таким чином я розробила організаційну структуру управляння АТП, що наведена у 6 розділі даної курсової роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення