Курсова робота «Автоматизація обліку необоротних активів в Липковатівському аграрному коледжі Нововодолазькому районі Харківської області», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 29.01.2009 02:04 · від Катерина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Теоретичні аспекти організації обліку при обробці інформації на ПЕОМ. 2. Організація бухгалтерського обліку в Липковатівському аграрному коледжі. 2.1. Стан організації бухгалтерського обліку. 2.2. Передумови переходу з ручної обробки інформації на автоматизовану 3. Автоматизація обліку необоротних активів в Липковатівському аграрному коледжі. 3.1. Можливості і структура програми АРМ – бухгалтера 3.2Формування нормативно-довідкової інформації та її призначення 3.3Формування оперативної інформації з обліку необоротних активів в аграрному коледжі. 3.4. Вихідні машинограми, їх зміст та призначення Висновки і пропозиці

Висновок

Застосування комп’ютерних технологій дозволяє вирішити більшість проблем організації бухгалтерського обліку, ніхто вже не сумнівається. Крім того, комп’ютерні технології дозволяють збільшити рівень аналітичних розрахунків за рахунок розширення можливостей аналітичного обліку, а також збільшити загальний престиж підприємства. Проте, головною перевагою використання комп’ютерних технологій стало значне зменшення рівня трудомісткості праці бухгалтера, враховуючи те, що частка суто технічних операцій в обліковому процесі при ручній праці досягає 80 %.

Автоматизація підвищує не лише якість обліку, а й якість бізнесу підприємства. Тому вибір засобів автоматизації завжди має здійснюватись безпосередньо зацікавленими спеціалістами – бухгалтером і керівником підприємства.

Якщо характеризувати форму обліку, застосовувану в ЛАК, то в даному господарстві використовується автоматизована форма обліку, що і відображено в Наказі про облікову політику підприємства.

Загалом, організація обліку в Липковатівському аграрному коледжі не має суттєвих недоробок. Щодо організації бухгалтерського обліку необоротних активів, то тут можна зазначити декілька недопрацьованих місць. По-перше не складаються машинограми з амортизації. По-друге не ведуть регістри аналітичного обліку такі як інвентарні картки. І подальшому для поліпшення організації ведення обліку необоротних активів пропоную позбутися цих недоліків.

Для полегшення ведення бухгалтерського обліку, пропоную господарству спробувати ввести програму «1С:Бухгалтерія». «1С:Бухгалтерія 8.0 для України» позиціонується як масова програма для ведення бухгалтерського і податкового обліку. Вона підтримує облік широкого спектру дії. Облік необоротних активів в « 1С:Бухгалтерія 8.0 для України» реалізован трьома окремими підсистема: основні засоби, нематеріальні активи, малоцінні необоротні активи та МБП.

В підсистему «Основні засоби», окрім функціональності по обліку основних засобів, додані нові можливості. Нарахована амортизація одного основного засоба може автоматично розподілитися по кільком ділянка діяльності та ін.

Ця система обліку дозволить по-новому підійти до формування облікової інформації, знизити трудомісткість її обробки, підвищити оперативність доступу бухгалтерського апарату до обробленої інформації. Розрахована ця програма на облік всіх складових, які включає в себе сільськогосподарське виробництво.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення