Реферат «Проблема інноваційних та інформаційних технологій в АПК», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 28.01.2009 15:41 · від Таня · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Мотивація формування інноваційної системи АПК України. 2.Основні елементи національної інноваційної системи. 3.Проблема техніко-технологічного оновлення сільськогосподарського виробництва. 4.Організаційно-економічний механізм підтримки інноваційного розвитку переробної сфери АПК. 5.Оцінка економічної ефективності інновацій. 6.Сутність інтелектуальної інновації підприємств та форми розвитку інноваційного підприємництва. 7.Техніко-технологічний аспект інноваційних процесів в АПК. 8.Інформаційно-технологічне забезпечення економічної діяльності. 9.Основні напрямки наукової діяльності нововведень в АПК.

Висновок

Перехід до ринку потребує впровадження нових підходів до стратегії управління інноваційною діяльністю в АПК. Саме інноваційні перетворення нададуть змогу регіональним АПК досягти конкурентних переваг на світових агропродовольчих ринках. Створення механізмів управління інноваційною діяльністю на рівні регіональних АПК слід починати з визначення ресурсного забезпечення інноваційних процесів і побудови організаційної інфраструктури їх обслуговування. Необхідно визначити складові системи управління інноваційною діяльністю, що здійснюватимуть реалізацію її управлінських механізмів. Можна пропонувати формування суб’єктів управління інноваційними перетвореннями на двох рівнях: регіональному рівні – агентство чи відділ управління інноваціями в АПК; на локальному рівні – створення систем проектного управління інноваціями, формування відділів інноваційних перетворень у великих підприємствах АПК.

Таким чином, проблема впровадження інновацій в АПК є на даний час досить актуальною і потребує від науки значного вкладу та зусиль, які повинні вивести аграрний сектор економіки з кризового стану і забезпечити його стабільне функціонування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення