Реферат «Протизаконне приховування доходів та інші форми податкових зловживань», 2008 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 28.01.2009 11:09 · від Элен · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Сутність податкових правопорушень 4 Способи приховування доходів та інші форми податкових зловживань 5 Законодавче регулювання відповідальності за протизаконне приховування доходів та інші форми податкових зловживань 8 Досвід ЄС у боротьбі з протизаконним приховуванням доходів 10 Пропозиції щодо боротьби з протизаконним приховуванням доходів 11 Висновок 13 Список використаних джерел 14

Висновок

Одним із ключових чинників приховування доходів є недосконалість i переважно фіскальний характер податкової політики, а також нестабільність її законодавчої бази. Чинне податкове законодавство України не стимулює суб'єктів господарювання інвестувати капітали в легальну економіку. За оцінками експертів, загальне податкове навантаження в Україні майже вдвічі перевищує цей показник в інших країнах. Це стимулює приховування реальних обсягів економічної діяльності, виведення її у "тінь"

Процес подолання приховування доходів може бути успішним лише в умовах сталого економічного зростання, що базуватиметься на системі ефективного та взаємовигідного розподілу суспільних благ. Такий розвиток ситуації має звузити поле для видобутку тіньових доходів та стимулювати зміцнення правової системи.

У цьому зв'язку заходи у сфері боротьби з тіньовою економікою не можуть розроблятися у відриві від процесу загального оздоровлення економічної системи країни, спрямованого на гармонізацію інтересів державного апарату і громадянина, створення максимально сприятливих умов для функціонування суб'єктів господарювання у правовому полі.

При цьому, навіть за умови суттєвого поліпшення соціальної ситуації в країні, успіху у боротьбі з тіньовою економікою не вдасться досягти без здійснення послідовних та системних репресивних заходів, спрямованих на ефективну протидію кримінальному середовищу.

Неабияким стимулом для подолання тіньових явищ в економіці є зростання рівня життя населення та формування міцного середнього класу, зацікавленого у зрозумілих та загальнообов'язкових правилах ведення економічної діяльності на всіх рівнях.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення