Курсова робота «Інформаційно-аналітична діяльність підприємства ГЕО «Промзем»», 2008 рік

З предмету Документознавство, діловодство · додано 26.01.2009 15:17 · від Оксана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1.1. Основні функції та завдання підприємства 4 1.2. Організаційна структура установи гео «промзем» 7 1.3. Аналіз документообігу установи. Документні потоки та масиви гео «промзем» 10 1.3.1. Документні потоки 15 1.3.2. Документні масиви 16 1.4. Аналіз номенклатури справ 18 2.1. Комп’ютерна мережа на підприємстві 22 2.2. Доцільність впровадження комп’ютерних мереж на підприємстві 24 Висновки 27 Список використаних джерел: 29

Висновок

Дослідивши дану тему стало зрозуміло, що використання комп’ютерних технологій в організації діловодства установи та автоматизація діловодних процесів на даному етапі розвитку продуктивних сил є обов'язковою умовою раціональної організації діловодства кожного підприємства, засобом підвищення продуктивності та оперативності надання послуг фізичним та юридичним особам. Автоматизація впроваджується на всіх етапах діловодного процесу: підготовка документів, їх копіювання, оперативне зберігання і транспортування, контроль за виконанням тощо.

Комплекс технічних засобів, що використовується в діловодстві ГЕО «Промзем», повинен забезпечувати збирання і передачу інформації, її запис на машинні носії, введення інформації в комп’ютер та мережу Інтернет, виведення результатів її обробки у друкованій паперовій формі або відеограм, сумісність з іншими інформаційними системами.

Також ми:

· дослідили основні функції та завдання підприємства;

· дослідили організаційну структуру установи;

· зробили аналіз документообігу установи;

· зробили аналіз номенклатури справ;

· переконались в доцільності впровадження комп’ютерних мереж на підприємстві.

Комп’ютерні технології в організації діловодства є обов’язковою умовою раціональної постановки діловодства в кожній фірмі в точності ГЕО «Промзем», також є засобом підвищення продуктивності праці її персоналу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення