Реферат «Статистика банківської діяльності», 2008 рік

З предмету Статистика · додано 25.01.2009 16:27 · від NNNN · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Предмет, метод і завдання статистики банківської діяльності 4 1.1. Класифікація та групування банківської статистики 5 1.2. Система показників банківської діяльності, їх види та функції 7 Розділ 2. Статистичний аналіз кредитної діяльності банку 8 Розділ 3. Статистика вивчення ліквідності балансу банку 10 Розділ 4. Статистика вивчення платоспороможності та прибутковості банку 12 Висновки 14 Список використаної літератури 15

Висновок

Таким чином, статистика банківської діяльності як окрема галузь знань має недовгу історію, але її значення як для самих банківських структур, так і для підприємств і організацій переоцінити важко. Знання статистичних методів аналізу банківської діяльності дає змогу зменшити ризик економічної діяльності та підвищити її ефективність шляхом використання новітніх банківських технологій, залучення кредитних ресурсів, застосування прогресивних форм розрахунків. Від правильного застосування методів статистиски в банківській діяльності залежить дуже багато, наприклад: правильно визначена тенденція розвитку ринку банківських послуг дає змогу сформулювати найефективнішу стратегію розвитку банку тощо. Це не гарантує того, що банк не збанкрутує чи не зазнає критичних збитків, проте дає можливість зменшити ризики й оптимізувати кредитний портфель.

Як бачимо, незважаючи на специфічну сферу застосування статистики банківської діяльності, вона як система знань потрібна не лише спеціалістам, що працюють в банку й відповідальні за статистико-аналітичну роботу. Банківська статистика стане в пригоді також особам, які займаються різними видами підприємницької діяльності, оскільки це допоможе їм правильно оцінити альтернативи, скажімо, з таких питань, як співвідношення вартості на певний вид банківських послуг, якими користується підприємець чи підприємство, та якості цих послуг.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення