Курсова робота «Фінанси державних підприємств та організацій на матеріалах діяльності Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету», 2007 рік

З предмету Фінанси · додано 25.01.2009 14:46 · від GIG · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Теоретико методологічні аспекти фінансів державних підприємств та організацій 1.1. Основи організації фінансів підприємств 1.2. Особливості фінансової діяльності організацій невиробничої сфери РОЗДІЛ 2.Аналіз фінансової діяльності Хмельницького торговельно-економічного коледжу 2.1. Організаційно-правова характеристика фінансово-господарської діяльності Хмельницького торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету 2.2. Джерела фінансування установи невиробничої сфери 2.3. Аналіз фінансового плану бюджетної організації РОЗДІЛ 3.Напрями вдосконалення процесу фінансування бюджетних установ в Україні Висновки Список використанної літератури

Висновок

Фінанси займають особливе місце в економічних відносинах. Їхня специфіка виявляється в тому, що вони завжди виступають у грошовій формі, мають розподільний характер і відбивають формування і використання різноманітних видів прибутків і нагромаджень суб'єктів господарської діяльності сфери матеріального виробництва, держави й учасників невиробничої сфери.

Фінанси підприємств, будучи частиною загальної системи фінансових відносин, відбивають процес утворення, розподілу і використання прибутків на підприємствах різноманітних галузей народного господарства і тісно пов'язані з підприємництвом, оскільки підприємство є формою підприємницької діяльності.

Організація фінансів закладів некомерційної діяльності суттєво різниться. Насамперед вони надають різноманітні послуги соціального характеру, управління, охорони громадського порядку, оборони та ін. Тому тут фінансові відносини складаються навколо інших проблем, які виникають в процесі здійснення ними фінансово-господарської діяльності.

Серед всіх некомерційних структур найбільшу частину складають бюджетні організації, діяльність яких за останні роки зазнала багатьох змін. Для багатьох з них головним джерелом фінансування залишається бюджет. В той же час їм надана можливість додаткового отримання доходів від надання платних послуг. В останні роки відбулося розширення прав керівників бюджетних організацій у використанні матеріальних і трудових ресурсів, стимулюванні працюючих.

Сучасні умови економічної кризи, дефіцит бюджетних коштів не могли не позначитись на матеріальному, фінансовому стані цих закладів. І тому мережа їх скорочується, зменшується штатна чисельність у діючих бюджетних організаціях. Одночасно посилюється контроль з боку фінансових органів за економним і цільовим використанням коштів в бюджетних установах, запроваджується режим жорсткого обмеження бюджетних видатків та інших державних витрат з метою зменшення бюджетного дефіциту та запобігання фінансовій кризі.

Тому тема курсової роботи «Фінанси державних підприємств та організацій» на сьогоднішній день є досить актуальною та потребує глибокого дослідження для вирішення проблем, які виникають в процесі функціонування установ невиробничої сфери.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали