Реферат «Планування в банківському менеджменті», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 23.01.2009 19:57 · від Інна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність і завдання планування в банку 4 2. Характеристика фаз стратегічного планування 8 Висновок 13 Список використаної літератури 14

Висновок

Планування є чудовим інструментом управління, що охоплює всі аспекти банківських операцій. Але для того, щоб забезпечити собі успіх, вище керівництво мусить визнати, що планування необхідне для життєздатності банку. Таке визнання часто приходить після криз, викликаних конкуренцією, після різкого падіння дохідності або після перебудови установи. Відповідальність за планування лежить на лінійному керівництві. Консультанти, працівники, котрі визначають потребу в штатах, та інші спеціалісти можуть розробити основні умови і провести аналіз для полегшення процесу планування, але за сам процес відповідають ті, хто разом із вищим керівництвом банку відповідає за успіх роботи підприємства. Без участі вищого керівництва планування – це лише нудний адміністративний процес.

Процес планування має бути простим. Надто амбіційні системи планування перетворюються швидше на тягар, ніж на корисний інструмент керівництва.

Планування в американських банках починалося зі складання якихось сумнівних цифр за участю слабких систем, але з тих пір банки розробили необхідні системи підтримки. У країнах, що розвиваються, банки теж могли б виграти від системного розвитку. Одним з важливих інструментів підтримки є прогнозна модель. У дуже мінливих фінансових і економічних умовах, які притаманні нашій країні, що суттєво впливають на спроможність банку досягти запланованих результатів, банки мусять створювати можливості для прогнозування і планування на випадок непередбачених надзвичайних обставин.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення