Реферат «Суть та види платіжних карток», 2008 рік

З предмету Банківська справа · додано 23.01.2009 19:48 · від Інна · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Суть, переваги і недоліки платіжних карток 4 2. Види платіжних карток 8 3.Платіжні організації 13 Висновок 15 Список використаної літератури 16

Висновок

Отже, розвиток ринкової економіки, а особливо банківської системи, сприяло впровадження використання, при розрахунках, такого засобу як платіжних карток. Які мають тенденцію до широкого вжитку, і можна сказати, що вони домінують, а з часом витіснять готівку.

Використання платіжної картки дає багато переваг для кожного суб’єкта. З кожним роком вони удосконалюються з технологічної точки, підвищується їхня безпека застосування, урізноманітнюється перелік послуг, якими можна скористатися з допомогою картки і т. д.

На даний момент є велика різновидність пластикових карток, в тому числі платіжних, які можуть задовольнити вимоги будь-якого клієнта. Насамперед, це кредитні і дебетові, індивідуальні і корпоративні, смарт-картки і магнітні, електронні, віртуальні, також розраховані на будь-який клас і репутацію клієнта.

Для банківської системи в цілому широке застосування пластикових карток у сфері масових платежів має такі вигоди:

зросте залучення грошових коштів у внутрішньобанківський оборот в цілому, підвищиться роль банківської системи в розвитку економіки

знизиться частка готівки в грошовій масі, скоротяться витрати на її друкування і забезпечення обігу (касові витрати)

з’явиться додатковий стимул для переведення банківської справи на сучасні електронні технології, що сприятиме зростанню попиту на новітню комп’ютерну техніку, програмне забезпечення, системи зв’язку, висококваліфіковані кадри і дасть тим самим поштовх до розвитку вітчизняного виробництв та зайнятості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали