Дипломна робота «Формування системи мотивації персоналу на підприємстві», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 22.01.2009 14:22 · від Степанова Олена Миколаївна · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1 Теоретичні розробки проблеми мотивації персоналу на підприємствах 1.1Поняття і визначення мотивації персоналу 1.2Аналіз проблеми мотивування в сучасних умовах: український і закордонний досвід 1.3Обгрунтування необхідності підвищення мотивації персоналу в сучасних умовах Висновки до розділу 1 Розділ 2 Дослідження стану мотивації персоналу на ват “луганськмлин” 2.1Загальна характеристика ВАТ “Луганськмлин” 2.2Аналіз господарської діяльності ВАТ “Луганськмлин” 2.3Аналіз стану мотивації на ВАТ “Луганськмлин” Висновки до розділу 2 Розділ 3 Створення системи мотивації персоналу на підприємстві 3.1Матеріальне стимулювання співробітників на ВАТ “Луганськмлин” 3.2Використання неформальних методів мотивації персоналу 3.3Розробка проекту програми підвищення організаційної культури на ВАТ “Луганськмлин” 3.4Розрахунок економічної ефективності запропонованих заходів Висновки Перелік використаних джерел

Висновок

Для освоювання нових ринків збуту кондитерських виробів необхідно залучати в компанію висококваліфікованих фахівців як українських так і з інших країн з досвідом роботи і молодих фахівців. Вже в багатьох українських компаніях займаються розробкою і упровадженням різних систем мотивації персоналу.

При аналізі господарської діяльності була виявлена проблема в компанії «АВК» - це текучість кадрів: збільшення звільнень і зменшення кількості прийнятих на роботу фахівців. При подальшому зменшенні працюючих на підприємстві, компанію чекає зменшення обсягів виробництва, а також нездатність конкурувати на жорстокому ринку кондитерських виробів. Тому необхідно вжити ряд заходів для мотивації персоналу.

Як відомо, існує дві системи стимулювання праці: матеріального стимулювання і морального стимулювання.

Система морального і матеріального стимулювання праці на підприємствах припускає комплекс мір, спрямованих на підвищення трудової активності працюючих і як наслідок підвищення ефективності праці, його якості.

Система матеріального стимулювання включає оплату праці, соціальні виплати і пільги, системи участі в прибутках.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення