Курсова робота «Розробка системи менеджменту в спортивному магазині (НУЛП)», 2008 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 20.01.2009 21:52 · від Володимир · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Загальна характеристика організації 2. Формування функцій менеджменту на підприємстві 2.2. Організування 2.3. Мотивування 2.4. Контролювання 2.5. Регулювання 3. Застосування методів менеджменту в організації 4. Розроблення механізмів прийняття управлінських рішень в організації 5. Проектування комунікацій на підприємстві 6. Формування механізмів управління групами працівників в організації 7. Розробка пропозицій з удосконалення керівництва 8. Оцінювання ефективності систем менеджменту Висновки Список використаної літератури

Висновок

В даному курсовому проекті розроблено систему менеджменту в товаристві з обмеженою відповідальністю торговому.

У першому розділі показано характеристику підприємства, особливості функціонування, законодавчу базу, описано форму власності, охарактеризовано внутрішнє та зовнішнє середовище.

У другому розділі описано функції менеджменту: планування, організацію взаємодії, мотивацію, контроль, регулювання. Розроблено всі етапи стратегічного планування і реалізації стратегії, обрано стратегію росту збуту продукції.

У відповідності до стратегічного планування здійснено вертикальний і горизонтальний поділ праці, що показано на органіграмі управління організацією.

На відміну від фактичної структури у раціональній ми скорочуємо посаду заступника по виробництву, відділ зовнішньоекономічної співпраці, диспетчерський відділ, відділ реклами, три торгових точки.

З врахування місії і цілей організації описано механізми мотивування на основі відомих теорій мотивації. Також розраховано місячну заробітну плату для всіх працівників. Середня фактична заробітна плата становить 737 грн., а очікувана – 989 грн. Отже, завдяки росту обсягів продажу і спортивного одягу, розширенню спектру замовлень була підвищена заробітна плата.

У курсовому проекті описано використання всіх видів контролю і застосування регулювання в організації. Потім характеризується система методів менеджменту, які використовуються в управлінні організацією, їх взаємозв’язок з функціями менеджменту.

У наступному розділі охарактеризовано управлінські рішення, що приймаються в організації: згідно з поданих проблем, умови прийняття, фактори, що впливають на них, підходи до оптимізації управлінських рішень. Розроблено управлінські рішення, що постали перед організацією.

У п’ятому розділі розглянуто всі види комунікацій, наведено приклади застосування всіх видів графіків, на конкретному прикладі проілюстровано комунікаційний процес, що застосовується на підприємстві.

Подано характеристику формальних груп працівників (фактичних і раціональних), неформальних (фактичних і раціональних). Запропоновано заходи з підвищення ефективності груп працівників.

Отже, у даному курсовому проекті ми створили організацію згідно завдання, створили всі умови для ефективної праці, отримання високих прибутків, розвитку сфери діяльності підприємства, розширили спектр можливостей умов існування і процвітання даної організації в умовах ринкової економіки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення