Дипломна робота «Антикризове управління фінансовою діяльністю підприємства на прикладі ВАТ „Вібросепаратор”», 2006 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 13.10.2006 12:19 · від kseniya_www · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи фінансової кризи та антикризового управління підприємством 1.1. Причини фінансового кризи. Форми прояву фінансової кризи. 1.2. Правові та організаційні шляхи управління антикризовою діяльністю. Розділ 2. Діагностика фінансового стану ват „вібросепаратор” 2.1. Організаційно-економічна характеристика ВАТ „Вібросепаратор” 2.2. Аналіз фінансового стану ВАТ „Вібросепаратор” 2.3. Напрямки оздоровлення фінансового стану ВАТ „Вібросепаратор Розділ 3. Антикризове управління фінансової діяльності підприємств 3.1. Удосконалення механізму оцінки майна підприємства, як спосіб покращення ефективності антикризового управління 3.2. Зарубіжний досвід відновлення платоспроможності підприємств та можливості його застосування в Україні Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

Для забезпечення фінансової стабілізації на підприємстві необхідно: в першу чергу покращити показники фінансового стану, платоспроможності та ліквідності, покращити показники рентабельності, прибутку.

Для того, щоб національний виробник мій стабільно розвиватися, держава повинна вжити антиінфляційні заходи та сприяти розвитку бізнесу. Для цього необхідно вжити заходів, щоб підприємство мало змогу нарощувати власні обігові кошти, прийняти такі заходи, щоб бізнес в Україні мав можливість кредитуватися на вигідних умовах і нарощувати капітал відповідно до потреб виробництва.

Підприємство повинно змінити свою податкову політику, спрямувати заходи на встановлення інвестиційної програми.

За підсумками 2003 року підприємство працювало нерентабельно. Показники ефективності дещо покращилися в 2004-2005 роках, однак можна стверджувати, що ВАТ працює на межі беззбитковості. Окрім цього заниженими є показники ліквідності, фінансової стійкості - а це все є першим сигналом по розробки стратегії санації на наступні звітні періоди. (частина висновку)

Коментар модератора

Робота містить додатки: звітність підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення