Реферат «Методика перевірки знань учнів із застосуванням комп’ютера на заняттях з технології виготовлення одягу», 2004 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 19.01.2009 21:26 · від juletka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Перевірка знань як невід’ємна частина процесу освіти 1.1. Функції педагогічного контролю у системі освіти 1.2. Структура, принципи та показники педагогічних тестів 1.3. Комп’ютерне тестування, як елемент системи дистанційного навчання Розділ 2. Форми та принципи створення тестових завдань 2.1. Тестові завдання закритої форми 2.2. Тестові завдання, що побудовані за принципом відновлення відповідності частин 2.3. Тестові завдання на відтворення вірної послідовності 2.4. Тестові завдання відкритого типу Розділ 3. Перевірка ефективності методики контролю знань учнів 3.1. Організація і методика проведення експерименту 3.2. Результати експериментального дослідження Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

У результаті дослідження було відзначено позитивні сторони технології використання тестових завдань, оскільки вчитель забезпечує розуміння учнями мети навчальної діяльності, формування її позитивних мотивів; стимулювання активності, пізнавальних інтересів, самостійності школярів.

Проведений нами експеримент підтвердив необхідність застосування тестових завдань з метою впровадження їх у процесі вивчення технології вивчення в середній загальноосвітній школі.

Аналізуючи теоретичні аспекти проблеми тестової перевірки знань учнів із застосуванням комп’ютера та отримані результати експерименту, ми зробили наступні висновки.

Тестові завдання, як метод і форма контролю, не замінюють собою інших дидактичних засобів навчання. Вони спрямованi на те, щоб виявити досягнення і вади цього процесу. Робота над тестовими завданнями із застосуванням комп’ютера може ефективно забезпечити здійснення поточної, поетапної та підсумкової атестації результатів навчальної дiяльності учнів та студентів. Крім цього, використання тестових завдань дає можливість значно підвищити вiдповiдальнicть майбутнiх учителів за результати своєї діяльності, скорегувати дії викладача.

На основі аналізу результатів експериментальної роботи можна стверджувати, що створення системи об’єктивного тестового оцiнювання знань, яку можна було б використовувати у всіх видах педагогічного кoнтролю і яка задовільняла би його цілям і функцiям, повинно базуватися на сучасних технологiях педагогічних вимірiв. Вони вимагають від розробників не тільки високої квалiфiкації, але й розуміння загальних цілей підготовки вчителів, а також знань з теорії та практики тестування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?