Реферат «Рекреаційні ресурси та перспективи розвитку туризму в подільському економічному районі», 2008 рік

З предмету РПС · додано 19.01.2009 21:12 · від juletka · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття рекреаційних ресурсів та їх види 2. Природні рекреаційні ресурси Подільського економічного району та перспективи розвитку туризму 3. Історико-культурні ресурси Подільського економічного району та перспективи розвитку туризму Висновки Література

Висновок

Подільський економічний район, якщо брати до уваги його туристично-економічний аспект, є парадоксальним. З одного боку – наявність колосального туристського потенціалу: природного (клімат, каньйони, гори, печери, водоспади) та історико-культурного (замки, палаци, церкви). З іншого – майже абсолютна відсутність інфраструктури (турбази, комплекси, санаторії, готелі, вказівники).

Розвитку туризму у Подільському економічному районі має бути приділена значна увага, бо це одна з галузей, що при відносно невеликих стартових інвестиціях має високий рівень рентабельності та мінімальний термін окупності витрат. Із активізацією туризму дістають стимул для розвитку інші галузі господарства, передусім виробництво товарів народного споживання, транспорт, зв'язок, будівництво та ін. А це, у свою чергу, є важливою умовою комплексного розвитку Подільського району, його соціально-економічного піднесення.

Але разом з тим ми не повинні забувати про раціональне використання природних рекреаційних ресурсів. Без регламентації рекреаційного навантаження неможливе тривале використання території для відпочинку. Природні рекреаційні ресурси можуть зберігатись і збагачуватися лише тоді, коли всі відпочиваючі сприятимуть їх збереженню.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення