Реферат «Небанківський фінансово-кредитний сектор», 2007 рік

З предмету Право · додано 19.01.2009 16:26 · від Tetishery · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Організаційні засади діяльності кредитних спілок. 2.Види кредитів та процес їх отримання. 3. Ліцензійні умови впровадження діяльності кредитних спілок. Висновок Список використаної літератури

Висновок

Отже, привабливість кредитних спілок серед фінансових установ грошового ринку полягає в тому, що вони виконують дві базові банківські операції - акумулювання грошових коштів і розміщення їх у кредити, і одночасно функціонують на кооперативних засадах, які є демократичними і гуманними.

Кредитні спілки започаткували також вигідний для населення вид споживчого кредиту – купівлю товарів на виплату (розстрочку). Зараз такий вид кредиту впровадили й українські банки. Розвиток кооперативного руху пов’язаний з певними проблемами. Основні з них – це нагромадження практичного досвіду створення та роботи кредитних спілок, вдосконалення законодавчої бази щодо фінансових аспектів діяльності кредитної спілки, налагодження відносин із міжнародними організаціями.

Сьогодні особливо актуальним і потрібним є завдання висвітлити і обґрунтувати потенційні можливості кредитних спілок у накопиченні заощаджень домашніх господарств та їх спрямуванні на фінансову підтримку населення та дрібного бізнесу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали