Курсова робота «Види юридичної відповідальності за земельні правопорушення», 2008 рік

З предмету Право · додано 19.01.2009 16:04 · від Ігор Федченко · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат Перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів Вступ 1. Юридична відповідальність за земельні правопорушення як форма забезпечення земельного правопорядку 2. Адміністративна відповідальність у сфері земельно- правових відносин 3. Кримінальна відповідальність сфері земельно-правових відносин 4. Цивільна, господарсько-правова та земельно-правова відповідальність у сфері земельно-правових відносин Висновки Список використаних джерел

Висновок

При виконанні курсової роботи я намагався найбільш повно розкрити зміст кожного питання, що у подальшому дало змогу вибудувати загальну картину досліджуваного питання.

В першому розділі розкрито основоположні засади та структуру складових інституту юридичної відповідальності в земельному праві. Розкриваються основні завдання даної правової категорії, такі як спонукання додержання земельно-правових норм, відновлення порушених земельних прав та запобігання вчиненню земельних правопорушень.

В розділі дається характеристика функцій вищезазначеного інституту. Зазначається, що юридична відповідальність виступає як засіб забезпечення виконання вимог земельного законодавства; є важливим елементом механізму гарантій земельних прав суб'єктів; стимулює додержання приписів земельного законодавства та дає можливість компенсувати завдану шкоду. Також розкриваються поняття земельного правопорушення та його склад.

В другому розділі більш детально розглядається окремий інститут відповідальності – адміністративна відповідальність за земельні делікти. Викладення цього розділу я вирішив здійснити шляхом розкриття окремих найпоширеніших правопорушень, що є найбільш характерними для сьогодення. При чому проступки аналізуються шляхом розкриття об’єктивної сторони (дій або бездіяльності), що дає змогу краще зрозуміти сутність самого правопорушення.

В розділі проаналізовано такі склади правопорушень, як псування і забруднення сільськогосподарських та інших земель, порушення правил використання земель та незаконне використання земель державного лісового фонду, розкриті основні проблеми адміністративної відповідальності.

Розділ третій містить загальні засади кримінальної відповідальності за земельні правопорушення. Зокрема, аналізуються основні злочини, детально розкривається склади злочинів самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, безгосподарне використання земель.

В розділі наводиться інформація щодо сучасних проблем притягнення до кримінальної відповідальності.

В останньому розділі наводяться характеристики цивільної, земельно-правової та господарсько-правової відповідальності. Щодо земельно-правової відповідальності, слід сказати, що виділення її як самостійного виду відповідальності в юриспруденції залишається дискусійним питанням.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали