Курсова робота «Оцінка ефективності інвестиційного проекту», 2009 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 15.01.2009 09:46 · від Аня · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Методи оцінки ефективності інвестиційних проектів 1.1. Термін окупності 1.2. Чиста приведена вартість 1.3. Внутрішня ставка доходу Розділ 2. Оцінка фінансової ефективності інвестиційного проекту Висновок Список використаної літератури

Висновок

Методи оцінки ефективності інвестиційних проектів – способи визначення доцільності довгострокового вкладення капіталу (інвестицій) у різні об'єкти (галузі) з метою оцінки перспектив їхньої прибутковості й окупності.

Інвестиційні проекти, включаючи пропозиції по розробці нової продукції, повинні піддаватися постійному і детальному аналізу з погляду кінцевих результатів.

Кожен потенційний проект повинний оцінюватися і на його відповідність політичним і соціальним умовам у країні з обліком їхніх можливих змін.

Найбільш розповсюдженими методами оцінки капітальних вкладень є:

- період окупності;

- метод простої норми прибутку;

- метод дисконтування коштів;

- чистої поточний вартості;

- крапка беззбитковості;

- використання аналізу динамічності й імовірності.

Однак вибір методів і критеріїв оцінки залежить від специфіки проекту, закладених у ньому нововведень (інновацій), типу галузі і ряду інших факторів. Остаточне ж рішення приймається замовником (підприємцем і т.п.), узгоджується з інвестором, партнерами, контрагентами й іншими зацікавленими особами.

Період окупності — це час, необхідне для відшкодування вихідних капітальних вкладень за рахунок прибутку від проекту. Під прибутком мається на увазі чистий прибуток, що залишається після відрахування податків плюс амортизація (а іноді і доходи по процентних ставках). Числення строку окупності звичайно починається з періоду будівництва, протягом якого будуть зроблені первісні капітальні вкладення (з обліком і без обліку вартості землі й оборотного капіталу).

Як бачимо з наших розрахунків, капіталовкладення окупляться за пять років і 8 місяці місяці. Інвестиційний проект є економічно вигідним, якщо строк окупності значно менший від строку служби активної частини основних виробничих фондів, а також менший від фактично досягнутого строку окупності капіталовкладень у даній галузі.

Чиста приведена вартість інвестиційного проекту (NPV) - показує чисті доходи або чисті збитки інвестора від розміщення грошей у проект порівняно зі зберіганням грошей у банку. Якщо NPV>0, то проект дасть більший дохід, ніж при альтернативному розміщенні капіталу. Якщо ж NPV

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення