Звіт з практики «Звіт про проходження практки на базі „ВАТ Бровар”», 2008 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 14.01.2009 16:48 · від ліля · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Ознайомлення з підприємством. 2. Персонал підприємства. 3. Оплата праці працівників. Мотивація праці працівників, методи спонукання їх до творчої діяльності. 4. Основні та оборотні фонди підприємства. 5. Організація маркетингової діяльності. 6. Оподаткування підприємства. 7. Конкурентоспроможність підприємства. 8. Оформлення результатів практики та виконання індивідуального завдання. Висновок

Висновок

В 1994 році було засновано ВАТ “Бровар”. На даний час підприємство виробляє продукцію за власними рецептами. Зараз на заводі розроблено і вариться пиво восьми найменувань. Також тут виготовляють воду трьох найменувань.

Для забезпечення максимальної екологічної чистоти “живого” пива, ВАТ “Бровар” використовує пивоварний ячмінь, пшеницю, цукор, які вирощені на полях власних господарств. Найкращі пивоварні сорти ячменю переробляються на власній солодовні у високоякісний світлий, темний та карамельний солод. Це дає змогу повністю відмовитися від використання штучних барвників, консервантів та ароматизаторів при виготовленні темних сортів пива.

Висока якість Микулинецького пива неодноразово була відзначена різного роду нагородами. Але найкраща нагорода пиву – це визнання його споживачами та шанувальниками.

Протягом всього періоду діяльності політикою і головною метою підприємства була і залишається орієнтація на передові досягнення в області забезпечення стабільної якості продукції, задоволення потреб споживача, впровадження прогресивних сучасних технологій та обладнання, підвищення професійного рівня працюючих та задоволення їх потреб, вдосконалення методів управління, впровадження системи якості.

Підприємство діє на ринку всієї України, успішно конкурує з вітчизняними виробниками. Підприємства в даний час співпрацює з 430 покупцями, з яких 100 є найбільш вагомими і надійними. З усіма споживачами заключні договори терміном на 1 рік.

На сьогодні ВАТ “Бровар” є виробництвом з солодовим, варочним, бродильним, лагерним, холодильно-компресорним відділеннями і цехом розливу. В даний час на підприємстві працює три лінії розливу, які можна розділити на три основні напрямки : пляшковий, мінеральної води і розлив в кеги.

Основний ринок збуту ВАТ”Бровар” – Тернопільська область. Тут продається 45% всього пива. Частина відправляється в сім інших областей. На підприємстві діє широка мережа фірмової торгівлі (бази, бари, магазини), розроблена гнучка система цін в залежності від кількості пива, яку купує клієнт і степені прихильності споживача до підприємства.

Проводиться постійна робота по зменшенню в собівартості продукції частки затрат за використані енергоносії. З 1993 року по 2003 рік ці затрати знизилися на 20%. Зменшенню затрат на енергоносії сприяло встановлення нового більш ефективного технологічного обладнання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?