Звіт з практики «Практика з бухгалтерського обліку по ТОВ «Кофе-Сервіс»», 2008 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 13.01.2009 15:31 · від Юлия · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

1.Аналітичний розділ 1.1. Характеристика ТОВ «Кофе-Сервіс» 1.2. Організаційна та управлінська структура підприємства Розділ 2. Організація бухгалтерського обліку ТОВ «Кофе-Сервіс» 2.1. Характеристика робочого місця бухгалтера 2.2. Склад та зміст економічно-бухгалтерської документації на підприємстві 2.3. Організація обліку грошових коштів 2.3.1. Облік операцій по розрахунковому рахунку 2.3.2. Облік касових операцій 2.4. Організація обліку основних засобів 2.5. Організація обліку праці та її оплата 2.6. Бухгалтерський облік придбаних запасів 2.6.1. Організація обліку товарів 2.7. Організація обліку витрат 2.8. Організація обліку фінансового результату, обліку фондів та розподілу прибутку Висновки Список літератури

Висновок

При проходженні практики був отриманий досвід практичної роботи по обліку на підприємстві в різних напрямах, тобто обліку готівкових коштів та безготівкових коштів, облік основних засобів, нематеріальних активів, виробничих засобів, товарів, капіталу, доходів і витрат, а також результатів діяльності ТОВ «Кофе - Сервіс»,складанню економічної та фінансової звітності підприємства.

Після проведення аналізу основних техніко-економічних показників свідчить про збільшення ефективності господарської діяльності підприємства у 2007 році. Хоча треба впроваджувати ряд заходів з покращення використання таких фінансових ресурсів як основні фонди, оборотні кошти.

З метою підвищення ефективності маркетингової діяльності підприємства та збільшення обсягів продажу на діючому ринку пропонується:

1. Для запобігання утворення простроченої дебіторської заборгованості та загального зменшення її рівня запровадити систему знижок.

2. Зменшення рівня кредиторської заборгованості за рахунок додаткового отриманих при збільшенні обсягів продажу прибутків.

Отже у випадку збільшення терміну відстрочки платежу необхідно посилювати заходи менеджменту дебіторської заборгованості. Система контролю має у даному випадку велике значення, тому що без неї сума дебіторської заборгованості може перевищити доступний рівень, що призведе до зниження грошового потоку і сумнівні борги можуть знизити прибутки від продажу.

Також, за останній час зміни в економіці України, потребують критичного аналізу стану господарського механізму, особливо одного з найболючіших для кожної людини ключових моментів – оплати праці. За останні декілька років зарплата втратила практично своє справжнє соціально-економічне призначення і не виконує кожну з своїх функцій – відтворювальну, стимулюючу і регулюючу.

По-перше, на стан оплати праці суттєво впливає загальне критичне становище економіки. Міжнародна практика організації оплати праці базується на вимогах, які передбачають виплату працюючим зарплати, що дозволяє зберегти прийнятий спосіб життя в тому розумінні і на такому рівні, як це прийнято в дійсний час і в даній країні. У зв`язку з цим досягнення високого рівня реальної заробітної плати можливе лише при умові досягнення відповідного рівня економічного розвитку.

Як свідчать результати роботи всіх ланок народного господарства за останні п`ять років, об`єм виробництва і продуктивність праці безперервно знижуються.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?