Курсова робота «Формування та управління системою матеріальних стимулів», 2007 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 13.01.2009 15:11 · від Попадюк Юлія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ 2. Науково-теоретичні положення питання системи матеріальних стимулів 2.1. Матеріальне стимулювання: його роль та суть 2.2. Заробітна плата як основна форма матеріального стимулювання 2.3. Тарифна система оплати праці 2.4. Нові підходи до системи оплати праці 2.5. Преміювання як спосіб матеріальної мотивації 3. Управління системою матеріальних стимулів в державних структурах на прикладі Департаменту розвитку та модернізації ДПС 4. Висновки

Висновок

Відповідно до діючого сьогодні Закону України „Про оплату праці” і ст.97 Кодексу законів про працю України основна форма організації оплати праці в Україні є тарифна система, що включає тарифні сітки, тарифні ставки, схеми посадових окладів та тарифно-кваліфікаційні довідники. Перевагою такої організації оплати праці є гарантія отримання стабільної оплати за виконану роботу, незалежно від результатів господарювання організації. Однак, це надає такій компанії можливості бути гнучкою і орієнтованою на потреби клієнтів.

Постулат, яким керуються сьогодні успішні організації, полягає в тому, що основна цінність організації – це її люди. Успішне управління персоналом означає успіх самої компанії на ринку, саме тому компанія має проводити таку політику мотивацій та стимулювання, що робить персоналом гнучким до змін. Такий підхід передбачає необхідність професійного розвитку, навчання „як по горизонталі, так і по вертикалі”, а в результаті працівники глибше розуміють суть бізнесу і управління ним, а відповідно набувають вмінь вирішувати комплексні проблеми, що особливо важливо для організацій, як проводять глибокі зміни.

Організації отримають значні переваги, застосовуючи систему оплати праці за компетенції, оскільки для керівництва особливо важливо, щоб персонал мав найповніший і комплексний набір спеціальностей для того, щоб клієнти одержали найкращий рівень обслуговування.

Якщо оклад працівника пов’язують як з кількісними (наприклад, обсяг продажів), так і з якісними (наприклад, вміння, знання і персональні якості) досягненнями працівника, якщо оклад може змінюватися в залежності від його результатів праці, якщо оклад такого працівника порівняний з окладами в аналогічних організаціях, то така система оплати праці тільки буде в виграші, а відповідно і компанія, що її використовує буде у виграші.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення