Курсова робота «Державне регулювання туризму», 2008 рік

З предмету Туризм · додано 13.01.2009 12:41 · від Мыша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Характеристика державного регулювання туризму в Україні 1.1. Характеристика сучасного стану туризму в Україні 1.2. Ретроспективна характеристика туризму в Україні Порівняльна характеристика стану туристичної галузі 2.Характеристика державного регулювання туризму 2.1. Характеристика сучасного стану державного регулювання туризму 2.2. Ретроспективна характеристика туризму в Україні 2.3. Порівняльний аналіз туризму в Україні Висновки Список використаної літератури

Висновок

Взагалі, після прочитаного мною матеріалу на вибрану тему, я була шокована, адже, на превеликий подив, туризм в Україні існує та ще й у пристойних обсягах! Досить багато іноземців ідуть до нас, дивитися на наші дива, та ще більші обсяги туризму всередині країни. Мабуть кожен бував у Криму, деякі відпочивали у Карпатах або просто були на екскурсіях у різних куточках країни. І не потрібно загострювати увагу на тому, що рівень сервісу у нас ще дуже низький, а ціни вже наздоганяють європейські. Саме тут потрібне втручання держави, яке дозволить встановити правила вступу на ринок та врегулювати такі поняття як «ціна» та «якість». Звичайно важливим кроком є вдосконалення законодавства, але відомо, що часовий лаг, який супроводжує ці зміни не справить потрібного ефекту. Тому потрібно змінювати все «знизу». Тобто на місцях безпосередньо встановлювати правила. Так наша країна зможе досягти того, що туристичний бізнес стане привабливим не тільки для інвесторів та підприємців, а й для споживачів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали