Курсова робота «Організація здійснення кредитних операцій», 2006 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 11.01.2009 17:29 · від anita · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Кредитування та кредит 4 Суть і функції кредиту 4 Принципи кредитування 6 Страховий резерв 7 Формування страхового резерву 7 Загальні положення 8 Фінансовий стан позичальника 10 Оцінка фінансового стану позичальника 10 Класифікація позичальників 12 Кредитні операції 14 Групи кредитних операцій 14 Класифікація кредитного портфеля 15 Вимоги до кредитної документації та звітності 17 Висновок 20 Список використаної літератури: 21

Висновок

Отже можемо підвести підсумок: кредитні операції – найбільш прибуткові але й найбільш ризиковані операції банку. Тому кредитна політика орієнтується на надійність заздалегідь перевірених позичальників, з якими банк протягом тривалого часу працює і знає їх фінансове становище.

Також потрібно зауважити, що кредитні ризики компенсуються спеціальним резервом для відшкодування можливих втрати по позиках - це резерв, необхідність якого зумовлена кредитними ризиками в діяльності банків. Вказаний резерв забезпечує створення банкам більш стабільних умов фінансової діяльності і дозволяє уникати коливань величини прибутку банків у зв'язку зі списанням втрат по позиках.

Критерії, що використовуються банками при аналізі кредитного портфеля, а також у процедурах прийняття і виконання рішень щодо формування та використання резерву під кредитні ризики, мають відображатися у відповідних документах банку, що визначають його кредитну політику.

Звітність про класифікацію кредитних операцій, створення резервів та їх використання, що складається за формами №302 "Звіт про класифіковані кредитні операції за формами власності", №604.

Практичне значення індивідуального завдання полягає у направленості вирішення проблем, які пов’язані з забеспеченням достовірної інформації бухгалтерського обліку кредитних операцій та використання цієї інформації для управління.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення