Курсова робота «Розробка системи безпеки для локальної мережі», 2008 рік

З предмету Комп'ютери · додано 10.01.2009 19:58 · від Dark_Angel · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 6 1. Аналіз методів проектування систем безпеки інформаційних технологій 7 1.1. Методи визначення ризику 9 1.2. Аналіз політики безпеки інформації підприємства 11 2. Проектування системи безпеки 14 2.1. Розробка структурної схеми системи безпеки 14 2.2. Вибір та обґрунтування методу проектування системи безпеки 15 3. Програмне забезпечення для системи безпеки 19 3.1. Безпека програмного забезпечення 19 3.2. Фільтри мережевого трафіку. Брандмауери. 20 3.3. Адміністрування системи безпеки 22 Висновки 24 Список використаних джерел 25

Висновок

У даній курсовій роботі було проведено розробку і аналіз системи безпеки внутрішньо комп'ютерної мережі з топологією зірка, яка має вихід в зовнішню. У роботі було проведено детальний аналіз методів проектування системи інформаційної безпеки і методів визначення ризиків для інформації (наведено їх класифікацію, переваги і недоліки). Більшої уваги було приділено розгляду архітектура концепції безпеки від атак з зовнішньої мережі.

У другій і третій частинах роботи проводиться проектування системи безпеки для мережі з певною інтенсивністю обміну інформації (в данному випадку більша частина інтенсивності належала саме зовнішньому інформаційному обміну). Було складено структурну схему внутрішньої мережі з виходом на зовнішню. Згідно з правилами системи безпеки було розглянуто можливі методи захисту інформації. Досить значну увагу при цьому надавалося міжмережним фільтрам і маршрутизаторам.

Програмно-технічний захист мережевої інформації включає в себе використання фільтруючих брандмауерів (firewall) і вимогам сучасного програмного захисного забезпечення в рамках системи програмування Java, яке на сьогоднішній день найпоширеніше і адміністрування системи безпеки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали