Курсова робота «Розробка комплексу маркетингу фірми «N.e.o.S»», 2005 рік

З предмету Маркетинг · додано 10.01.2009 13:13 · від Yura007 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Аналіз ринкових можливостей і вибір цільових сегментів 2.Розроблення товару 3.Ціноутворення 4.Організація збуту продукції 5.Комунікаційна політика Висновки Список використаної літератури

Висновок

Таким чином, у даній курсовій роботі було проведено ґрунтовне дослідження в розрізі комплексу маркетингу для фірми “N.e.o.S”. Прийнято ряд управлінських рішень в сфері основних маркетингових політик: товарної, цінової, розповсюдження та стимулювання. Зокрема проведено детальний аналіз ринкових можливостей, результати якого послужили основою рішення про створення приватної фірми “N.e.o.S” по виробництву та продажу комп’ютерної техніки для людей віком від 18 до 35 років із середнім рівнем доходів.

Розроблена товарна політика включає:

формування широкого асортименту товарів,

створення товарної марки, яка відрізняє товар фірми “N.e.o.S” від ринкових аналогів,

розробку упаковки, яка відіграє як захисну так і інформаційну роль.

Цінова політика фірми орієнтована на збільшення частин ринку та базується на створенні моделі ціноутворення, що орієнтується на попит, яка є легкою в застосуванні та розумінні. Фірмою планується формування стратегій цінових переваг у поєднанні із стратегією незаокруглених цін. Це дасть можливість захопити певну частину на ринку і ефективно реагувати на зміни в конкурентному середовищі.

Збутова політика фірми орієнтується на принципи селективного збуту. Тобто фірма відбирає кращих посередників із тих, які готові надати свої послуги. Такий підхід вимагає жорсткого контролю над каналом збуту і допомагає втримати престижний образ фірми із достатнім обсягом продажу та прибутку. Також фірма “N.e.o.S” буде користуватись послугами таких посередників, як комісіонери, оскільки вони мають свої склади для зберігання товару, продають від свого імені, отримують товари для реалізації на принципах консигнації

Комунікаційна політика фірми зорієнтована на активну рекламну кампанію із розміщенням рекламних звернень у газетних виданнях, на радіо і застосування зовнішньої реклами. Планується у перспективі застосувати елементи прямого маркетингу шляхом розсилки фірмових каталогів із продукцією фірми “N.e.o.S”.

Отже, концепція маркетингу, як форма виробничо-комерційної діяльності, повинна забезпечити пристосування фірми до умов внутрішнього та зовнішнього ринків, враховувати особливості поточної ситуації. Саме маркетинг може підвищити ефективність функціонування підприємств в умовах жорстокої конкурентної боротьби на ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали