Курсова робота «Біохімічні дослідження крові», 2008 рік

З предмету Медицина · додано 08.01.2009 19:23 · від Олена · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Підготовка пацієнта до лабораторного біохімічного дослідження крові 2. Біохімічне дослідження в крові загального холестерину (Cholesterol total) 3. Біохімічне дослідження в крові ліпопротеїнів холестерину низької щільності (Low-density lipoprotein cholesterol) 4. Біохімічне дослідження в крові тригліцеридів (Triglycerides) 5. Біохімічне дослідження в крові аполіпопротеїнів 6. Біохімічне дослідження в крові глюкози з метою оцінки ліпідного обміну організму Висновки Список використаної літератури

Висновок

Лабораторна біохімічна діагностика крові є важливим видом діагностики. Вона базується на використанні різних методичних заходів, спрямованих на встановлення складових крові та оцінку загального біохімічного статусу хворого.

Для діагностики захворювань та фізіологічних станів організму, зокрема рівня ліпідного обміну, людини при аналізі крові вивчають та діагностують загальні та патологічні складові в сечі.

Виявлення в крові різних складових частин базується на застосуванні різноманітних клініко-лабораторних аналізів з використанням великого спектру методів, реактивів та обладнання.

Стан ліпідного обміну організму характеризується рівнем загального холестерину, ліпопротеїнів, аполіпопротеїнів, тригліцеридів, глюкози в крові та інших важливих показників.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали