Курсова робота «Розробка маркетингової стратегії для кондитерського підприємства ЗАТ "АВК"», 2008 рік

З предмету Маркетинг · додано 05.01.2009 18:56 · від a.s.fimichev · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1.Загальна інформація 4 2. Аналіз зовнішніх факторів 6 2.1. Тенденції ринку 6 2.2. Демографічна характеристика покупця 9 2.3. Структура збуту 10 2.4. Основні конкуренти 12 3.Аналіз сильних і слабких сторін підприємства 17 4.Аналіз діяльності за допомогою матриць BCG та General Electric 20 5. Оцінка фінансово – господарського стану компанії 25 6.Стратегічний план маркетингу 27 Висновки 33 Перелік посилань 34

Висновок

У роботі було розглянуто діяльність кондитерської компанії «АВК», що є одним з найбільших підприємств України з виробництва кондитерських виробів. Завдяки широкій дистрибуторській системі, продукція компанії реалізується в усіх регіонах України, і одним з пропонованих варіантів подальшого розвитку є більша орієнтація на Східні регіони, де продукція «АВК» є більш популярною, а на Заході залишити в магазинах тільки шоколадні цукерки.

На базі аналізу діяльності компанії «АВК» за допомогою матриць BCG та General Electric, аналізу сильних та слабких сторін компанії та її фінансово-господарського стану запропоновано декілька стратегій майбутнього розвитку.

В умовах фінансовоїх кризи найбільш актуальним є розроблення стратегії, яка мінімізує ризики можливих наслідків кризи, що й було запропоновано в стратегічному плані в найбільш вірогідному сценарії розвитку попитк на кондитерську продукцію. Цього можливо досягнути шляхом максимізації виробничої незалежності компанії та обмеження широкомасштабних інвестицій в інноваційні товари. Також в стратегічному плані розглянуті варіанти розвитку компанії в умовах песимістичного та оптимісичного прогнозу зміни попиту на продукцію кондитерської промисловості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення