Курсова робота «Споживчі властивості кераміки», 2006 рік

З предмету Товарознавство · додано 24.11.2008 23:32 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Загальна характеристика керамічних виробів 5 1.1. Вихідні матеріали для виробництва керамічних виробів 5 1.2. Технологія виробництва фаянсових порцелянових виробів 9 Розділ 2. Вироби з керамічних матеріалів 17 2.1. Сантехнічні фаянсові вироби: характеристика, асортимент, використання, маркування 17.2.2. Оздоблювальні вироби з керамічних матеріалів: класифікація, асортимент, маркування 21. Розділ 3. Контроль якості виробів з керамічних матеріалів 23. Висновки 27 Список використаної літератури 29

Висновок

Основним сировинним компонентом у складі маси для виробництва плиток є глина. Керамічні матеріали одержують з глинястих мас формуванням, сушінням і подальшим випалюванням. Це найстародавніші з усіх штучних камяних матеріалів. Вік керамічної цегли становить понад 5000 роківЗа призначенням керамічні матеріали й вироби поділяють на такі види: стінові – цегла звичайна, цегла й каміння поржнисті й пористі, крупні блоки й панелі з цегли та каміння; для зовнішнього облицювання – цегла й каміння керамічні лицьові, кераміка килимова, плитки керамічні фасадні; для внутрішнього облицювання – плитки й плити для стін і підлог; покрівельні – черепиця; труби – дренажні й каналізаційні; заповнювавчі для легких бетонів – керамзит, аглопорит; санітарно – технічні вироби – умивальні столи, ванни; дорожня цегла; кислототривкі вироби – цегла, плитки, труби; вогнетривкі матеріали.

Порцеляна (фарфор) - основний представник тонкої кераміки. Характерні ознаки фарфору - білий колір з синюватим відтінком, мала пористість і висока міцності, термічна і хімічна стійкість і природна декоративність. Його особливості визначаються хімічним складом і будовою черепка, які залежать від призначення виробу, умов їх експлуатації і що пред'являються до ним вимог.

Якість керамічних матеріалів характеризується певними фізичними, механічними і спеціальними властивостями, відповідно до яких здійснюється вибір і розрахунок будівельних конструкцій.

У промисловості будівельних матеріалів у найближчі роки треба розв'язати принаймні дві проблеми: істотно поліпшити якість і асортимент продукції з урахуванням потреб ринку, а також технічно оновити і впровадити енергозберігаючі технології в галузі. Для цього пропонується приріст виробництва цементу здійснювати лише за рахунок високомарочних і спеціальних його видів, перейти переважно на сухий спосіб його виробництва з використанням твердого палива, створення пакувальних засобів, що відповідають світовим стандартам.

У перспективі розвиток галузей промисловості будівельних матеріалів пов”язаний з реконструкцією технічної бази, подальшим впровадженням механізації та автомотизації технологічних процесів, розширенням випуску нових будівельних матеріалів, легких та економічних великомірних конструкцій і виробів поліпшеної якості. Важливим напрямом є комплексне використання сировини, ширше впровадження матеріалів попутного видобутку, вторинної сировини, неухильне підвищення якості виробів для будівництва. Географія галузі має вдосконалюватися з урахуванням подальшого комплексного розвитку економічних районів та областей України, повного забезпечення обсягів будівельно-монтажних робіт.

Подальший розвиток маркетингу, гнучка система торгівлі, робота з поліпшення упакування дозволяє вітчизняним виробникам зайняти гідне положення на вітчизняному і закордонному ринках. Це викликає і оріентацію торгівельних підприємств насамперед на вітчизняного виробника.

Однієї з основних комерційних функцій є закупівля товарів для їх наступної реалізації. Правильно організована закупівельна робота не тільки сприяє задоволенню споживчого попиту, але і дозволяє зменшити імовірність комерційного ризику, зв'язаного з відсутністю збуту товарів. При виборі постачальників-виготовлювачів важливу роль грає не тільки те, які товари вони роблять і продають у даний час, але і їхні можливості по удосконаленню, а також випуску нових товарів.

Поставленої перед написанням роботи мети досягнуто.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали