Курсова робота «Місце і роль цінних паперів у функціонуванні інвестиційного механізму», 2004 рік

З предмету Фінанси · додано 24.10.2008 13:26 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Цінні папери, їх види та характеристика. 2. Поняття та значення інвестиційного капіталу. 3. Об’єкти та суб’єкти інвестиційної діяльності на ринку цінних паперів. Держава як суб’єкт інвестиційної діяльності. Інститути. Функціональні учасники інвестиційного процесу. Індивідуальні вкладники чи споживачі. 4. Функції і роль цінних паперів в економіці, функціонуванні інвестиційного механізму. Висновок. Список використаної літератури.

Висновок

В даний час в нашій країні все більший розвиток одержує ринок цінних паперів. Практично всі суб'єкти економічних відносин, що ведуть бухгалтерський облік безпосередньо стикаються з урахуванням операцій з цінними паперами.

На закінчення необхідно відзначити, що сьогодні перед українським ринком цінних паперів стоїть ряд проблем, швидке і ефективне рішення яких послужить поштовхом до його подальшого розвитку.

В даній роботі було розкрито поняття цінних паперів, види, класифікацію і характеристику, розглянуто поняття інвестиційного капіталу, що ми відносимо до об’єктів та суб’єктів інвестиційної діяльності на ринку цінних паперів, низку функцій, які виконують цінні папери у системі суспільного відтворення, роль цінних паперів в економіці України.

Відповідно до Закону України цінні папери – це грошові документи, що засвідчують право володіння або відносини позики, визначають взаємовідносини між особою, яка їх випустила, та їх власником і передбачають, як правило, виплату доходу у вигляді дивідендів або процентів, а також можливість передачі грошових та інших прав, що впливають з цих документів, іншим особам.

І на кінець можна сказати, що основна проблема ринку цінних паперів в нашій країні це нестабільна економічна система, недовір'я партнерів один одному і бажання одержувати оплату за товари і послуги за фактом відвантаження з передоплатою. Мало керівників, які в даний час вірять в надійність деяких державних і корпоративних цінних паперів в нашій країні, в можливість нормально працювати в даних економічних і політичних умовах. Проте, процеси, що відбуваються в нашій країні безповоротні, і мали б привести до нових політичних і економічних умов функціонування ринку цінних паперів і всієї фінансової системи в цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення