Курсова робота «Банківське кредитування», 2006 рік

З предмету Банківська справа · додано 24.10.2008 13:08 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ І. Поняття та особливості правового регулювання банківського кредитування 1. Принципи банківського кредитування 2. Порядок кредитування ІІ. Кредитування комерційних банків Національним банком України 1. Особливості надання кредиту овернайт 2. Особливості надання стабілізаційного кредиту ІІІ. Іпотечне кредитування в Україні Висновки Список використаних джерел

Висновок

Я вважаю, що банківське право в Україні можна назвати підвалиною демократичного устрою суспільства, і від того, наскільки розвинута і досконала банківська кредитна система, багато в чому залежить економічна стабільність у нашій державі.

Саме банківське кредитування розглядають як кваліфікаційну ознаку банку, що передбачає ліцензування з боку НБУ та є різновидом професійної підприємницької діяльності банку, основним джерелом формування його прибутків.

В основі кредитних операцій як виду господарської діяльності комерційних банків має лежати глибоке розуміння економічних, фінансових і правових підвалин бізнесу: кредит може бути повернений вчасно тільки якщо забезпечено його цільову ефективність. Відповідно, комерційні банки мають вживати низку заходів для запобігання виникненню збитків від кредитної діяльності, серед яких найважливіше значення мають правові.

Опрацювавши добре дану тему, я хотів би на закінчення підкреслити, що останніми роками спостерігається активне нарощування обсягу активних операцій у діяльності комерційних банків України. Зокрема, протягом 2005 р. частка кредитів фізичним особам зросла до 19,4% (на 01 січня 2005 р. — 12,5%), у той же час частка кредитів юридичним особам зменшилася до 63,7% (на 01 січня 2005 р. — 6836%). Лідерами у справі кредитування фізичних осіб виступають ПриватБанк та банк „Аваль”. Крім того, серед середніх банків є своєрідний рекордсмен у справі кредитування фізичних осіб — банк „Аркада”. Із 210 млн. грн. кредитного портфеля цього банку 170 млн. грн. складають кредити фізичним особам. Він функціонує переважно при Київміськбуді і кредитує придбання та будівництво житла.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення